Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi

RPO. Perspektywa na szóstkę z plusem

Działania promocyjne

Fundusze Europejskie od lat zmieniają nasz region na lepsze. Niemal każdy z mieszkańców Kujaw i Pomorza korzysta z efektów skutecznie wdrożonych działań, sfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Efekty te pokazuje najnowsza kampania informacyjna, prowadzona pod hasłem „RPO. Perspektywa na szóstkę z plusem”.


Plakat Camerimage

PRZEDŁUŻONY NABÓR DO 11. EDYCJI KONKURSÓW SPOTÓW REKLAMOWYCH „FUNDUSZE EUROPEJSKIE W KADRZE”!

Działania promocyjne

Postanowiliśmy przedłużyć termin nadsyłania spotów na konkurs Fundusze Europejskie w kadrze do dnia 23 października 2020 r. Tym z Państwa, którzy już zgłosili swoje produkcje serdecznie dziękujemy, a wszystkim którzy chcą dołączyć do udziału w Konkursie- ZAPRASZAMY!!! W konkursie brać udział mogą przedstawiciele instytucji zaangażowanych w zarządzanie i wdrażanie Funduszy Europejskich w Polsce.


Konkurs Spotów Reklamowych „Fundusze Europejskie w Kadrze” rozstrzygnięty

Pozytywne zmiany, jakie dokonywane są w całej Polsce dzięki funduszom unijnym nie zawsze są widoczne dla osób, które z nich korzystają. Dzięki Konkursowi Spotów Reklamowych „Fundusze Europejskie w Kadrze” nagradzane są dobre praktyki w zakresie informowania społeczeństwa o możliwościach oraz korzyściach związanych z wykorzystywaniem Funduszy Europejskich.

 


Dziennikarze z regionu nagrodzeni

Wydarzenia

Rozstrzygnęliśmy konkurs „Fundusze europejskie dla Kujawsko-Pomorskiego”, do którego prace nadesłało kilkunastu lokalnych dziennikarzy prasowych, radiowych i telewizyjnych z całego regionu. W tym roku najciekawszymi materiałami dziennikarskimi o funduszach europejskich wybrane zostały: artykuł Joanny Doleckiej z Czasu Chełmna, audycja Michała Zaręby z Radia PiK oraz materiał telewizyjny Aleksandry Ogielskiej z TVK Toruń. fot. Szymon Zdziebło/ tarantoga.pl


Kampania Sięgamy po więcej w 2019 roku

W 2019 roku kontynuujemy naszą kampanii o szerokim zasięgu pod hasłem „Sięgamy po więcej”. Jest to już trzecia edycja kampanii. Ma ona zachęcić potencjalnych beneficjentów do korzystania z możliwości jakie daje Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego.


Festyn prze Urzędem Marszałkowskim fot. Andrzej Goiński

Dni Otwarte Funduszy Europejskich już za nami

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce, która w tym roku odbyła się po raz szósty. W dniach 10-12 maja na mieszkańców naszego województwa czekało ponad 50 atrakcji przygotowanych przez beneficjentów funduszy europejskich. Akcja ma na celu pokazanie zmian, które zaszły w ich otoczeniu dzięki unijnemu wsparciu. fot. Andrzej Goiński


Logotyp Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2019 w Urzędzie i u beneficjentów

Wydarzenia

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce, która w tym roku odbywa się po raz szósty. W dniach 10-12 maja beneficjenci funduszy europejskich zorganizują w swoich siedzibach atrakcje dla mieszkańców, dzięki którym mogli oni przekonać się o zmianach, które zaszły w ich otoczeniu dzięki unijnemu wsparciu.


Fundusze europejskie oczami mediów

Do 30 września czekamy na materiały dziennikarskie promujące fundusze europejskie w województwie kujawsko-pomorskim. fot. Szymon Zdziebło/ Tarantoga


Trwa nabór do Dni Otwartych Funduszy Europejskich! Otwórz swój projekt wygraj reportaż.

Wydarzenia

Jeżeli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich, realizujesz lub zrealizowałeś ciekawy projekt, zgłoś się już dziś i dołącz do akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2019 (DOFE).


Pokaż region na zdjęciach! Nagrody czekają!

Wydarzenia

Startujemy z drugą edycją konkursu fotograficznego dla mieszkańców „Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się”.  Do 15 listopada można nadsyłać prace prezentujące efekty projektów zrealizowanych dzięki wsparciu w ramach naszych regionalnych programów operacyjnych. Czekają atrakcyjne nagrody pieniężne. 


Logo Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2018 w Urzędzie i u beneficjentów

Wydarzenia Działania promocyjne

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce, która w tym roku odbyła się po raz piąty. W dniach 11-13 maja beneficjenci funduszy europejskich zorganizowali w swoich siedzibach atrakcje dla mieszkańców, dzięki którym mogli oni przekonać się o zmianach, które zaszły w ich otoczeniu dzięki unijnemu wsparciu.

 

 


Pokaż, jak Kujawsko-Pomorskie rozkwitło dzięki Funduszom Unijnym

Wydarzenia

Wraz z cyklem specjalnych dodatków do „Wyborczej”, w których informować będziemy o środkach unijnych, ruszamy z konkursem, w którym wygrać można atrakcyjne nagrody - trzy vouchery podróżnicze o wartości 3000 złotych każdy.


Wręczenie nagrody

Nagrodziliśmy laureatów konkursu dla dziennikarzy

Wydarzenia

Konkurs „Fundusze europejskie dla Kujawsko-Pomorskiego” skierowany był do dziennikarzy radia i telewizji oraz mediów internetowych. Tematyką nadsyłanych prac był Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Nagrodziliśmy dziennikarzy w trzech kategoriach: prasa/internet, radio, telewizja/telewizja internetowa. Fot. Szymon Zdziebło www.tarantoga.pl


Zdjęcie pryerdstawiajce mikroskop

Konkurs dla innowacyjnych firm

Wydarzenia Działania promocyjne

Kujawsko-pomorskich przedsiębiorców i naukowców zapraszamy do składania propozycji innowacyjnych produktów, usług i technologii w konkursie Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.


Plakat konkursu spotów

Konkurs "Fundusze europejskie w kadrze" 2017

Wydarzenia

Pozytywne zmiany, jakie dokonywane są w całej Polsce dzięki funduszom unijnym nie zawsze są widoczne dla osób, które z nich korzystają. Dzięki Konkursowi Spotów Reklamowych „Fundusze Europejskie w Kadrze” nagradzane są dobre praktyki w zakresie informowania społeczeństwa o możliwościach oraz korzyściach związanych z wykorzystywaniem Funduszy Europejskich.


Logo akcji "Sięgamy po więcej"

Sięgamy po więcej. Nowa kampania informująca o konkursach RPO WK-P

Działania promocyjne

„Sięgamy po więcej” to hasło mające zachęcić potencjalnych beneficjentów do korzystania z możliwości jakie daje Regionalny Program Operacyjny. Adresatami naszej kampanii są przede wszystkim samorządy, przedsiębiorcy i organizacje pozarządowa.


Logo akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2017 za nami!

Działania promocyjne

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 18 do 21 maja dzięki imprezom organizowanym przez beneficjentów funduszy europejskich mieszkańcy naszego regionu mogli przekonać się o zmianach, które zaszły w ich otoczeniu dzięki unijnemu wsparciu.


Flaga UE

Konkurs dla mediów

Działania promocyjne

Jak fundusze z Regionalnego Programu Operacyjnego wpływają na rozwój Kujawsko-Pomorskiego? Jak pozyskać środki unijne i na co można je przeznaczyć? Trwa konkurs skierowany do przedstawicieli prasy, radia, telewizji oraz mediów internetowych. Na materiały dziennikarskie czekamy do 30 września. Zwycięzcy otrzymają nagrody finansowe.

 


Explory

Regionalny Festiwal Naukowy E(x)plory 2017

Działania promocyjne

Po raz kolejny Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego był jednym z gospodarzy Regionalnego Festiwalu Naukowego E(x)plory. W tym roku festiwal odbył się w Toruniu.


gazeta.

Fundusze unijne - cykl dodatków prasowych

Działania promocyjne

W tym roku po raz kolejny prezentujemy cykl specjalnych dodatków do prasy lokalnej (Gazeta Wyborcza), w których informować będziemy o środkach unijnych dla naszego województwa. Dodatki będą ukazywały się w każdy ostatni piątek miesiąca.


Logo akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2017

Działania promocyjne

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 18 do 21 maja dzięki imprezom organizowanym przez beneficjentów funduszy europejskich mieszkańcy naszego regionu będą mogli przekonać się o zmianach, które zaszły w ich otoczeniu dzięki unijnemu wsparciu.


Kadr z rysunkowego filmiku promocyjnego przedstawiający postać rolnika

"Fundusze Europejskie krok po kroku" - filmy edukacyjne

Działania promocyjne

Zachęcamy do obejrzenia filmików edukacyjnych na temat Funduszy Europejskich przygotowanych przez Ministerstwo Rozwoju. Dowiedzą się z nich Państwo kto i jak może zdobyć dofinansowanie oraz gdzie uzyskać informacje na ten temat.


KUJAWSKO-POMORSKIE: Startujemy! – nowa kampania o RPO

 

Rozpoczynamy właśnie kampanię informacyjną, dzięki której mieszkańcy będą mogli dowiedzieć się więcej o możliwościach jakie dają fundusze unijne przekazywane dla naszego województwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

 


logotyp wydarzenia.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich najlepszą europejską kampanią publiczną roku 2016!

Tegoroczna, trzecia edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich, zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016.


fundusze europejskie audioprzewodnik.

Audio-publikacja "Fundusze Europejskie"

Zapraszamy do zapoznania się z audio-publikacją "Fundusze Europejskie" przygotowaną z myślą o osobach niedowidzących i niewidomych. Wersja papierowa stworzona przy użyciu alfabetu Braille'a dostępna jest w punktach sieci PIFE. Zawiera ona ogólne informacje o Funduszach Europejskich i zasadzie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami.


Logo RFI

Regionalne Forum Innowacji

Wydarzenia Działania promocyjne

29 listopada 2016 r. w Toruńskim Parku Technologicznym odbyło się  Regionalne Forum Innowacji (RFI). Przedsiębiorcy z województwa kujawsko-pomorskiego mieli okazję, aby przekonać się jak ważną rolę pełnią inteligentne specjalizacje dla dynamicznego rozwoju regionalnych gospodarek oraz dla pojedynczych biznesów.


plakat akcji.

Fundusze Europejskie na jedynce prasy lokalnej i regionalnej

Działania promocyjne

Zapraszamy dziennikarzy lokalnych i regionalnych do udziału w projekcie ukierunkowanym na poszerzenie wiedzy i umiejętności w zakresie sposobów i metod informowania oraz promowania wiedzy o Funduszach Europejskich.


plakat Camerimage 2016

Konkurs Spotów Reklamowych „Fundusze europejskie w kadrze” 2016

Wydarzenia Działania promocyjne

Pozytywne zmiany zachodzące w naszym kraju dzięki funduszom unijnym nie zawsze są widoczne dla osób, które z nich korzystają. Dzięki Konkursowi Spotów Reklamowych  „Fundusze Europejskie w Kadrze” nagradzane są dobre praktyki w dziedzinie zwiększania społecznej świadomości na temat unijnego wsparcia.


osoby pracujące przy stole

Ogłoszenie o naborze partnerów

Departament Promocji Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu ogłasza nabór Partnerów do realizacji projektu w ramach Działania 4.4 Ochrona i rozwój zasobów kultury Schemat: Imprezy kulturalne.


plakat eventu.

ExTech 2016 w Toruniu

W dniach 3-6 lipca odbyło się w Toruniu międzynarodowe sympozjum naukowe, poświęcone nowoczesnym technologiom chemicznym stosowanym w przemyśle farmaceutycznym, ochronie środowiska praz badaniach żywności. Naukowcy i eksperci z całego świata omawiali m.in. zagadnienia związane z inteligentnymi specjalizacjami województwa kujawsko-pomorskiego, wspieranymi finansowo ze środków RPO WK-P na lata 2014-2020.


gazeta.

Cykl dodatków prasowych o tematyce unijnej

Rozpoczynamy cykl specjalnych dodatków do prasy lokalnej (Gazeta Wyborcza), w których informować będziemy o środkach unijnych dla naszego województwa. Dodatki będą ukazywały się w każdy ostatni piątek miesiąca, ostatni ukaże się 16 grudnia 2016 r.


zdjęcie bawiących się dzieci.

Dni Otwarte Funduszy UE

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 12 do 15 maja dzięki imprezom organizowanym przez beneficjentów funduszy europejskich mieszkańcy naszego regionu będą mogli przekonać się o zmianach, które zaszły w ich otoczeniu dzięki unijnemu wsparciu.


Regionalny Festiwal Naukowy E(x)plory - zdjęcie eksponatów.

Regionalny Festiwal Naukowy E(x)plory

Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego był jednym z gospodarzy tegorocznej edycji festiwalu Regionalnego Festiwalu Naukowego E(x)plory w Bydgoszczy. 22 kwietnia młodzi naukowcy w wieku 13-20 lat prezentowali swoje zaskakujące pomysły badawcze, wydarzenie otwarte było dla pasjonatów nauki w każdym wieku, którzy mogli uczestniczyć w bogatym programie bezpłatnych warsztatów, pokazów i wykładów naukowych.


kobieta trzymająca planszę z napisem - informacja i komunikacja.

Informacja i promocja RPO WK-P na lata 2014-2020

Celem informacji i promocji na rok 2016 jest poinformowanie jak najszerszej grupy odbiorców, głównie mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego o perspektywie finansowej 2014-2020, Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz o możliwościach dofinansowania różnego rodzaju przedsięwzięć.