Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Pokaż, jak Kujawsko-Pomorskie rozkwitło dzięki Funduszom Unijnym

Dodane 27.02.2018 przez Leszek Nienartowicz

Wraz z cyklem specjalnych dodatków do „Wyborczej”, w których informować będziemy o środkach unijnych, rusza konkurs, w którym wygrać można atrakcyjne nagrody – trzy vouchery podróżnicze o wartości 3000 złotych każdy.

Konkurs organizowany na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego będzie miał trzy odsłony – wiosenną, letnią i jesienną. W każdej wyłoniony zostanie jeden zwycięzca, który otrzyma możliwość wykorzystania aż 3 tysięcy złotych w biurze podróży. Pierwsza część pod hasłem „Moje Kujawsko-Pomorskie: WIOSNA” rozpoczyna się 23 lutego i potrwa do 24 maja.

Tematem pracy konkursowej ma być najlepsza Waszym zdaniem inwestycja unijna w wiosennej odsłonie. Forma pracy jest dowolna – może być to zarówno opis, wiersz, jak i praca plastyczna. Nie dajemy żadnych ograniczeń co do formy – ważne, aby tematem pracy była inwestycja unijna z kujawsko-pomorskiego wiosną. Na prace konkursowe czekamy od 23 lutego do 24 maja 2018. Należy je wysyłać na adres konkurs@torun.agora.pl.

Zwycięzcę wyłoni jury, które obradować będzie 30 maja. O wygranej autora najlepszej pracy poinformujemy 1 czerwca. O kolejnych odsłonach konkursu informować będziemy w specjalnych dodatkach do „Gazety Wyborczej” o funduszach unijnych, które ukazywać będą się w każdy ostatni piątek miesiąca, aż do października.
Przesłanie pracy konkursowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj