Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Cykl dodatków prasowych o tematyce unijnej

Dodane 27.05.2016 przez Leszek Nienartowicz

Rozpoczynamy cykl specjalnych dodatków do prasy lokalnej (Gazeta Wyborcza), w których informować będziemy o środkach unijnych dla naszego województwa. Dodatki będą ukazywały się w każdy ostatni piątek miesiąca, ostatni ukaże się 16 grudnia 2016 r.

Artykuły

 

Konkurs

W tym czasie zapraszamy Czytelników do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest voucher wycieczkowy o wartości 2500 zł.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać na adres Link otwiera się w nowej karcie konkurs@torun.agora.pl pracę konkursową (w formie zdjęcia, opisu lub pracy rysunkowej) zatytułowaną Jak środki unijne zmieniły moją jakość życia, oraz odpowiedzieć na dwa pytania zamieszczone w którymkolwiek wydaniu dodatku.

 

Rozstrzygnięcie

Spośród wszystkich zgłoszeń jury konkursowe, wybierze najlepszą pracę. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej do dnia 22 grudnia 2016 roku.

 

Uczestnicy

Udział w konkursie biorą tylko te osoby, w których zgłoszeniach znajdą się prawidłowe odpowiedzi na pytania z któregokolwiek numeru dodatku.

 

Regulamin

Regulamin konkursu znajduje się Link otwiera się w nowej karcie tutaj oraz na stronie www Link otwiera się w nowej karcie torun.wyborcza.pl