Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Trwa nabór do Dni Otwartych Funduszy Europejskich! Otwórz swój projekt wygraj reportaż.

Dodane 26.03.2019 przez Leszek Nienartowicz

W dniach 10 – 12 maja 2019 r. otwórz swoją siedzibę dla odwiedzających, aby zaprezentować swoje projekty i opowiedzieć o swojej przygodzie z Funduszami Europejskimi. Zaoferuj zniżkowe lub darmowe wejścia do swojej placówki, aby wszyscy zainteresowani mogli zobaczyć, dotknąć i poznać Twoje projekty.

Dołącz swój pomysł do największego wydarzenia związanego z Funduszami Europejskimi w Polsce. W zeszłym roku w akcji uczestniczyło ponad 550 wydarzeń, które odwiedziło ok. 132 000 osób! Udział w Dniach Otwartych to także świetna okazja do pokazania Twojego projektu całej Unii Europejskiej! Dni Otwarte są elementem kampanii #EUinmyregion, która pokazuje, jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim oraz wspiera ich promocję.

W tym roku akcji DOFE będą towarzyszyły obchody 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Wydarzenia takie jak koncerty, pikniki i kina letnie będą jednymi z wielu elementów szumnych obchodów 15 lat w Unii Europejskiej, a weekend z DOFE stanie się ich zwieńczeniem.

 

Dlaczego warto dołączyć do Dni Otwartych Funduszy Europejskich?

Wydarzeniom uczestniczącym w DOFE zapewniamy:

  • profesjonalną promocję akcji w telewizji, w Internecie i radio,
  • funkcjonalną stronę internetową promującą akcję z wyszukiwarką oraz mapą wydarzeń,
  • pakiet darmowych materiałów promocyjnych dla każdego wydarzenia,
  • pomoc w opracowaniu koncepcji wydarzeń,
  • opublikowanie atrakcji na mapie Europe in My Region na stronie Komisji Europejskiej,
  • obecność najciekawszych wydarzeń i atrakcyjnych projektów w mediach. 

Udział w DOFE to inwestycja. Pozwala nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi klientami i kontrahentami.

Otwórz projekt, wygraj reportaż

Jak co roku Dni Otwarte Funduszy Europejskich będą promowane w ogólnopolskich mediach. Tym razem Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego przygotował dodatkową akcję zachęcającą beneficjentów z regionu do zaprezentowania projektów. 5-ciu beneficjentów, którzy przedstawią najciekawsze i najbardziej angażujące mieszkańców atrakcje będzie miało okazję zaprezentować swój projekt w filmie promocyjnym, który zostanie wyemitowany na antenie telewizji regionalnej. Każdy z 5-ciu beneficjentów będzie miał możliwość zaprezentowania siebie i swojego projektu w 5-7 minutowym materiale filmowym, który zostanie pięciokrotnie wyemitowany na antenie w okresie maj- sierpień 2018.

Jak zgłosić wydarzenie do akcji?

Wyślij swoje zgłoszenie drogą elektroniczną poprzez stronę Link otwiera się w nowej karcie Link otwiera się w nowej karcie www.dniotwarte.eu

Pozwól poznać miejsca na co dzień niedostępne dla odwiedzających.

Nie czekaj! Zgłoś swój projekt już dziś!

Zgłoszenia zbieramy do 15 kwietnia br.