Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x

Partner Search

Program NetZeroCities dla Twin Cities

2023-04-13 2:15

3 maja 2023 r. NetZeroCities, w którym ERRIN jest partnerem, opublikuje zgłoszenie do programu Twin Cities.


Kraj Loary – mobilność specjalistów w sektorze medyczno-społecznym

2017-03-30 6:09

Celem tego projektu jest rozwój oraz doskonalenie umiejętności i techniki zawodowych w zakresie wsparcia uzależnienia, w szczególności dla osób starszych i osób starszych z niepełnosprawnością. Program finansowania: Erasmus + Termin zakończenia: luty 2018 (szacowany czas)


The University of Wolverhampton- Marie Skłodowska-Curie actions

2017-03-29 11:28

The University of Wolverhampton poszukuje naukowców do zrealizowania indywidualnych stypendiów poprzez Marie Skłodowska-Curie actions (instrument programu Horyzont 2020). Termin składania ofert : 14/09/2017


Propozycja współpracy z francuskim miastem Thouars

2016-12-02 6:40

Miasto Thouars zaprasza do włączenia się w międzynarodowy projekt, polegający na waloryzacji zabytkowych dzielnic miast poprzez różnego rodzaju wizualizacje oparte na świecie fantazji.


Magma Unesco Global Geopark – poszukiwanie lidera projektu „AD-MIRA” w ramach programu Kreatywna Europa

2016-10-19 6:20

Zaproszenie do projektu (Program: Kreatywna Europa) Magma Unesco Global Geopark (Norwegia) poszukuje lidera projektu „AD-MIRA”, ukierunkowanego na stworzenie wirtualnego muzeum (w technologii VR), pozwalającego digitalizować i upowszechniać obiekty europejskiego dziedzictwa kulturowego. Overview AD-MIRA aims to increase the visibility, fruition and accessibility to the cultural heritage in Europe within the development of the AD-MIRA methodology. AD-MIRA […]


Rada Hrabstwa Suffolk, współpraca w lokalnych projektach kulturalnych

2016-08-26 9:42

Rada Hrabstwa Suffolk zgłasza zainteresowanie pozyskaniem partnerów do współpracy w organizacji projektów, adresowanych do grup społecznych cechujących się mniejszym dostępem do kultury (np. osób starszych i schorowanych, ludzi borykających się z problemami transportowymi, mniejszości etnicznych, czy osób wykluczonych społecznie).


IMAGINE+, promowanie przedsiębiorczości wśród młodych

2016-07-27 12:12

Lider projektu poszukuje partnerów zorientowanych na współpracę w dziedzinie promowania przedsiębiorczości wśród młodzieży, poprzez (sprawdzone na przestrzeni wielu lat) konkursy pomysłów biznesowych, organizację szkoleń praktycznych, rozwój kreatywności oraz wykorzystanie nowoczesnych platform i technologii.


Region Kastylia i León – pomoc osobom uzależnionym

2016-07-27 11:58

Hiszpański region Kastylia i León poszukuje partnerów projektowych w ramach programu "Sprawiedliwość". Celem projektu jest reintegracja społeczna osób uzależnionych od narkotyków, z przeszłością kryminalną oraz problemami karnymi, poprzez współpracę z instytucjami publicznymi i organizacjami non-profit działającymi na rzecz pomocy narkomanów.