Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x

Strona główna Biuro Regionalne w Brukseli

Slider z wiadomościami

Dołącz do społeczności RIPEET i wspieraj transformację energetyczną w swoim regionie

20.05.2022

W ramach finansowanego z programu Horyzont 2020 projektu „Responsible research and Innovation Policy Experimentations in Energy Transition (RIPEET)” ERRIN buduje społeczność przedstawicieli regionalnych zaangażowanych w kształtowanie regionalnej wizji energetycznej przyszłości.

Komisja zwiększyła budżet programu Horyzont Europa o prawie 562 mln euro

Komisja Europejska przyjęła zmianę Programu Pracy Horyzontu Europa na lata 2021–2022, zwiększając budżet o prawie 562 mln euro, w celu wsparcia innowacji ekologicznych, cyfrowych i w obszarze zdrowia oraz pomocy przesiedlonym naukowcom z Ukrainy. Budżet programu na lata 2021 i […]

Staże naukowe we Wspólnym Centrum Badawczym KE (JRC)

17.05.2022

Wspólne Centrum Badawcze UE (Joint Research Centre – JRC) zachęca do udziału w płatnych stażach organizowanych przez instytuty naukowo-badawcze JRC.

Tech2Market – konkurs dla startupów w EIT Manufacturing

EIT Manufacturing zaprasza startupy do udziału w programie akceleracyjnym Tech2Market, którego celem jest wprowadzanie rozwiązań deeptech na rynek branży produkcyjnej. Aplikacje przyjmowane są do 31 maja 2022 r.

Już w tą sobotę profesjonalne targi konstrukcji i renowacji BATIBOUW 2022!

Kolejna sześćdziesiąty trzecia edycja targów BATIBOUW dla profesjonalistów z branży konstrukcji i renowacji odbędzie się 21 maja do 29 maja 2022 w budynku Brussels Expo.