Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x

Strona główna Biuro Regionalne w Brukseli

Slider z wiadomościami

Nowe Międzyregionalne Inwestycje Innowacyjne (I3) Rozpoczęły się nabory!

24.05.2023

17 maja 2023 r. Komisja Europejska ogłosiła dwa nowe zaproszenia do składania wniosków w ramach instrumentu międzyregionalnych inwestycji w innowacje (I3) z budżetem w wysokości 62 mln EUR.

Komisja publikuje sprawozdanie na temat praw własności intelektualnej w krajach trzecich

23.05.2023

Komisja Europejska opublikowała  swoje dwuletnie sprawozdanie na temat ochrony i egzekwowania praw własności intelektualnej (IPR) w krajach trzecich.

Program EIT Food TeamUp łączy innowatorów z biznesmenami

22.05.2023

Masz technologię, która może zmienić system żywnościowy, ale potrzebujesz kogoś, kto poprowadzi biznesową stronę rozwoju startupu? A może masz umiejętności i doświadczenie potrzebne do zbudowania udanego startupu rolno-spożywczego?

Zaproszenie do udziału w warsztatach nt. staży i zatrudnienia w instytucjach UE

Projekt wspólnie.eu zaprasza do udziału w warsztatach pt. ,,Staże i kariera w instytucjach UE”, które odbędą się 29 maja 2023 o godz. 9.45 na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu.

Flaga Unii Europejskiej

Agribex 2023, Międzynarodowa Wystawa Rolnictwa, Zwierząt Gospodarskich, Ogrodów i Zielonych Przestrzeni

18.05.2023

Agribex, Międzynarodowa Wystawa Rolnictwa, Zwierząt Gospodarskich, Ogrodów i Zielonych Przestrzeni, najważniejsze targi branżowe w krajach Beneluksu, ewoluowała przez lata, stając się wyjątkowym wydarzeniem, na którym spotykają się rolnicy, przedsiębiorcy, przedstawiciele przemysłu, władze, badacze i publiczność.