Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x

Strona główna Biuro Regionalne w Brukseli

Slider z wiadomościami

Ukraina: Zwiększenie wsparcia w ramach polityki spójności w celu zaradzenia skutkom rosyjskiej agresji na Ukrainę poprzez „elastyczną pomoc dla terytoriów”

05.07.2022

Komisja poczyniła kolejny ważny krok, aby pomóc państwom członkowskim, władzom regionalnym i lokalnym oraz partnerom w zaradzeniu skutkom napaści Rosji na Ukrainę, przyjmując „elastyczną pomoc dla terytoriów (FAST-CARE)”.

Umowa handlowa UE – Nowa Zelandia: odblokowanie zrównoważonego wzrostu gospodarczego

UE i Nowa Zelandia zakończyły negocjacje dotyczące umowy handlowej, która ma otworzyć znaczące możliwości gospodarcze dla firm i konsumentów po obu stronach.

Unijna polityka spójności: Komisja przyjmuje umowę o partnerstwie z Polską na lata 2021–2027 o wartości 76,5 mld euro

Komisja przyjęła umowę o partnerstwie z Polską, w której określono polską strategię inwestycyjną w ramach polityki spójności na lata 2021–2027 o wartości 76,5 mld EUR.

Flagi Unii Europejskiej

Sprawozdanie dotyczące prognozy strategicznej z 2022 r.: powiązanie transformacji ekologicznej i cyfrowej w nowym kontekście geopolitycznym

01.07.2022

Komisja przyjęła  sprawozdanie dotyczące prognozy strategicznej z 2022 r. pt. „Powiązanie transformacji ekologicznej i cyfrowej w nowym kontekście geopolitycznym”.