Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x

Strona główna Biuro Regionalne w Brukseli

Slider z wiadomościami

Komisja Europejska opublikowała projekty programów prac programu Horyzont Europa na lata 2023-2024.

05.12.2022

Projekty nie zostały jeszcze przyjęte ani zatwierdzone przez Komisję Europejską, ale zostały udostępnione w celu zapewnienia potencjalnym uczestnikom  wglądu w  programu prac.

Plakat Horyzont Europa

Projekt Europejski Region Przedsiębiorczości (ERP)

Europejski Region Przedsiębiorczości (ERP) to projekt wyłaniający i nagradzający regiony i miasta UE wyróżniające się wybitną i innowacyjną strategią przedsiębiorczości – niezależnie od ich wielkości, zamożności czy kompetencji.

Program na rzecz jednolitego rynku: rozpoczęto nowe zaproszenie do składania ofert dla MŚP i przedsiębiorców ekonomii społecznej

Ogólnym celem niniejszego zaproszenia do składania wniosków jest ekologizacja procesów i działań MŚP w gospodarce społecznej.

Woman talking

KE określa wytyczne, które mają pomóc w radzeniu sobie z kryzysem energetycznym i sprawić, by Europa stała się bardziej ekologiczna i cyfrowa

Komisja rozpoczęła dziś cykl europejskiego semestru na rzecz koordynacji polityki gospodarczej w 2023 r.

Flaga Unii Europejskiej

Erasmus dla młodych przedsiębiorców

Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców to transgraniczny program wymiany, który daje nowym lub aspirującym przedsiębiorcom szansę uczenia się od doświadczonych przedsiębiorców prowadzących małe firmy w innych uczestniczących krajach.