Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Zapraszamy do udziału w Targach Batibouw, 16 – 26 lutego 2017

2017-01-11 11:40 przez Beata Skowrońska

Targi Batibouw to największa i najdłuższa tego typu impreza związana z tematyką budowlaną i wyposażeniem wnętrz na świecie. Od swojego powstania w 1959 roku Targi Batibouw stały się największymi i najbardziej popularnymi targami w Belgii. Przez 11 dni zwiedzający mają możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi poświęconymi budownictwu, renowacji i wyposażeniu wnętrz. Impreza odbywa się na Placu Belgijskim w Brukseli.

Dwa pierwsze dni Batibouw przeznaczone są wyłącznie dla specjalistów związanych z budownictwem, takich jak inwestorzy, architekci, dekarze czy przedstawiciele składów budowlanych. Przez kolejne dziewięć dni powierzchnia wystawowa pozostaje do dyspozycji wszystkich, którzy chcą zobaczyć najnowsze produkty i rozwiązania stosowane w budownictwie i w wyposażeniu wnętrz.

Dlaczego warto wystawiać się na targach Batibouw?

Jest to świetny sposób na wypromowanie swojego produktu, a także na spotkanie ludzi z branży. Batibouw to prawie 1000 wystawców reprezentujących 14 różnych sektorów branż związanych z budownictwem i wyposażeniem wnętrz.

Powierzchnia wystawiennicza targów mieści się w dwunastu halach i zajmuje ponad 60 tys. m². W 2016 roku targi odnotowały 300 tysięcy zwiedzających, w tym 75 tysięcy profesjonalistów, a 225 tysięcy indywidulanych zwiedzających. Każdego roku 50 % zwiedzających przychodzi na targi po raz pierwszy, przyciągnięci nowymi projektami targów. W poprzednim roku 61% zwiedzających stanowili mężczyźni, a 39 % to kobiety. 60 % zwiedzających to Flamandowie, 28% pochodzi z Walonii, 8% to Brukselczycy a 4% to publiczność międzynarodowa.

Przeciętnie zwiedzający zostaje na targach przez pięć godzin i aż 90 % z nich zadeklarowała, iż Batibouw spełniła ich oczekiwania. 30% przychodzi na targi, aby odkryć nowe produkty, 25 % przychodzi, aby spotkać nowych dostawców, 19 % chce być informowana o nowych rozwiązaniach, a 14 % szuka rozwiązania problemu. 84 % zwiedzających deklaruje, że zamówi produkty od firmy wystawiającej się podczas targów.

Jeżeli chcą Państwo uczestniczyć w tragach proszę o wysłanie maila na adres batibouw@fisa.be

Dodatkowe informacje

http://www.batibouw.be/en/

Opracowanie

Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza