Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Urban Doers Grant – jesteśmy gotowi!

2023-05-05 12:50 przez Beata Skowrońska

Czy jesteś innowatorem społecznym, grupą aktywistów lub inicjatywą sąsiedzką z innowacyjnym projektem, który może ulepszyć obszary miejskie? Czy chcesz kształtować swój projekt, budować partnerstwa i sieci oraz zwiększać swój wpływ? Skorzystaj z Urban Doers Grant!

Dostęp do szkoleń, coachingu, seminariów internetowych i wydarzeń networkingowych oraz dodatkowe wsparcie finansowe (w wysokości 12 tys. EUR) może pomóc w nawiązaniu międzynarodowej współpracy w obszarze badań i innowacji oraz rozwinięciu Twojego pomysłu, inicjatywy.

W ramach Urban Doers Grant:·

  • Weźmiesz udział w obowiązkowym spotkaniu inauguracyjnym na miejscu i spotkaniu zamykającym wraz z innymi osobami, które otrzymały grant.·
  • Opracujesz koncepcję (5-10 stron w języku angielskim) skoncentrowaną na rozwoju strategicznym, możliwościach zwiększania skali Twojego projektu/inicjatywy, rozpowszechnianiu dobrych praktyk, a także możliwościach potencjalnej współpracy z innymi instytucjami w ramach międzynarodowych badań i innowacji.·
  • Weźmiesz udział w co najmniej trzech wydarzeniach stacjonarnych (w tym wydarzenie na rozpoczęcie i zakończenie grantu) oraz w kilku dodatkowych wydarzeniach online w okresie obowiązywania grantu.

Urban Doers Grant zapewnia wsparcie pieniężne do 12 000 EUR podzielone na dwie kategorie: do 9 000 EUR (bez VAT) za opracowanie dokumentu koncepcyjnego i do 3000 EUR na pokrycie kosztów podróży związanych z udziałem w wydarzeniach. Czas trwania grantu to 12 miesięcy.

Zgłoszenia do 14 czerwca 2023, do 23:59.

Więcej informacji (w języku angielskim):

https://dutpartnership.eu/the-urban-doers-grant/

Źródło: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju