Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Przygotuj się na Europejski Tydzień MŚP 2023: Święto Przedsiębiorczości i Innowacji w Bilbao

2023-05-09 3:57 przez Beata Skowrońska

Dobre wiadomości dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) oraz młodych przedsiębiorców z całej Europy! Europejski Tydzień MŚP 2023 odbędzie się w dniach 13-17 listopada 2023 r. w tętniącym życiem Bilbao i zapowiada się na wyjątkowe i innowacyjne wydarzenie.

Tydzień MSP 2023 będzie obejmował zarówno Zgromadzenie MŚP (13-15 listopada), jak i konferencję Europe Enterprise Network (EEN) (15-17 listopada).

Konferencja EEN zapewnia MŚP wyjątkową okazję do nawiązania kontaktu z potencjalnymi partnerami i inwestorami oraz uzyskania cennych informacji na temat najnowszych trendów i technologii w ich branży.

Zgromadzenie MŚP będzie kluczową częścią tygodniowego wydarzenia, a uczestnicy mogą spodziewać się dorocznej ceremonii wręczenia Europejskich Nagród Promocji Przedsiębiorczości (EEPA), a także innych pouczających i angażujących wydarzeń poświęconych przedsiębiorczości i innowacjom. W 2023 r. we wszystkich uczestniczących krajach rozpoczęły się krajowe konkursy EEPA i ogłoszono ich krajowe terminy .

Zarówno konferencja EEN, jak i Zgromadzenie MŚP odbędą się w Bilbao Exhibition Centre (BEC).

Niezależnie od tego, czy jesteś młodym przedsiębiorcą, który dopiero zaczyna, czy MŚP o ugruntowanej pozycji, które chce poszerzyć swój zasięg i kontakty, Europejski Tydzień MŚP ma coś dla każdego.

Więcej informacji

Promoting Enterprise Portal

European Commission

Źródło

Komisja Europejska

Opracowanie

Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza