Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Program EIT Food TeamUp łączy innowatorów z biznesmenami

2023-05-22 3:04 przez Beata Skowrońska

Masz technologię, która może zmienić system żywnościowy, ale potrzebujesz kogoś, kto poprowadzi biznesową stronę rozwoju startupu? A może masz umiejętności i doświadczenie potrzebne do zbudowania udanego startupu rolno-spożywczego? Zgłoś się do programu TeamUp, który łączy innowacyjnych technologów z przedsiębiorczymi biznesmenami i wspiera ich na drodze do współtworzenia prawdziwie wpływowych przedsięwzięć rolno-spożywczych. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 czerwca 2023.

TeamUp to 6-miesięczny program sponsorowany przez EIT Food – wiodącą europejską inicjatywę w zakresie innowacji w branży spożywczej. TeamUp ma na celu łączenie czołowych technologów z przedsiębiorczymi profesjonalistami biznesowymi, zapewniając im narzędzia i wsparcie potrzebne do współtworzenia wpływowych przedsięwzięć rolno-spożywczych.

W ramach TeamUP EIT Food poszukuje osób, które posiadają innowacyjną technologię rolno-spożywczą lub posiadają umiejętności i doświadczenie potrzebne do zbudowania udanego startupu rolno-spożywczego.

Program TeamUp składa się z czterech faz:

  1. Rekrutacja: Aplikuj jako technolog, startup na wczesnym etapie lub profesjonalista biznesowy.
  2. Matchmaking: EIT Food ułatwi proces znalezienia idealnego współzałożyciela.
  3. Eksploracja: W tej 3-miesięcznej fazie zespoły otrzymują szkolenia, coaching i wsparcie ekspertów, a także stypendium w wysokości 2000 euro na zespół w celu opracowania propozycji wartości i modelu biznesowego.
  4. Ukończenie Programu: Zespoły prezentują swoje doświadczenia i plany na przyszłość, przy czym najbardziej obiecujące zespoły otrzymują dofinansowanie z EIT Food (do 40 000 euro).

Aplikacje można składać do 2 czerwca 2023 r.

Więcej informacji

Rejestracja

Źródło

Krajowy Punkt Kontaktowy