Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Nagrody Nowy Europejski Bauhaus (NEB)

2022-01-26 10:11 przez Mieszko Matusiak

Komisja Europejska oficjalnie rozpoczęła drugą edycję Nagród 2022 Nowego Europejskiego Bauhausu.

Po sukcesie pierwszych nagród, które otrzymały w zeszłym roku ponad 2000 zgłoszeń, edycja 2022 będzie świętować nowe inspirujące przykłady przemian, jakie inicjatywa chce wprowadzić w naszym codziennym życiu i przestrzeni.

Zgłoszenia można składać do 28 lutego 2022 r. do godziny 19:00 CET tutaj: https://prizes.new-european-bauhaus.eu/.

Nagrody Nowy Europejski Bauhaus (NEB) będą nagradzać pomysły młodych talentów, a także istniejące projekty na rzecz pięknych i zrównoważonych przemian, które przybliżą ludziom Nowy Europejski Zielony Ład.

To świetna okazja, aby projekty finansowane z polityki spójności (zakończone nie później niż 2 lata temu) oraz pomysły młodych ludzi (do 30 roku życia) współtworzące wartości NEB, zdobyły zasłużone uznanie i zdobyły do 30 000 EUR!

Dodatkowe informacje: Nowy Europejski Bauhaus: rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu (europa.eu),

InfoREGIO: Nowy Europejski Bauhaus: rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu – Polityka regionalna – Komisja Europejska (europa.eu)

Q&A (Pytania i odpowiedzi na temat nagrody Nowego Europejskiego Bauhausu 2022 (europa.eu), które mogą służyć jako źródła informacji o nagrodach.

Materiały komunikacyjne można również znaleźć na naszej niedawno odnowionej stronie internetowej  (Spread the word (europa.eu) – w tym wiadomości i wizualizacje dla mediów społecznościowych (wkrótce będą dostępne również posty w języku polskim).

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących nagrody i procesu aplikacji prosimy o przesłanie e-maila na adres contact.prizes@new-european-bauhaus.eu.