Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Nagroda DTforRegions- głosowanie już otwarte na ulubiona nagrodę publiczności

2023-05-08 3:12 przez Beata Skowrońska

W odpowiedzi na nabór wniosków o nagrodę DT4REGIONS Award zgłoszono 34 rozwiązania AI i Big Data z 12 krajów europejskich. Dedykowane jury wybrało 12 rozwiązań na podstawie pięciu kryteriów: stopnia innowacyjności, wydajności, łatwości obsługi, technologii i wpływu.

Do piątku 19 maja do godziny 12.00 społeczność DT4REGIONS będzie miała możliwość zagłosowania na swoje ulubione rozwiązanie spośród dwunastu aplikacji.

Rozwiązanie, które otrzyma największą liczbę głosów, zostanie oznaczone jako Ulubione Publiczności. Wraz z najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem, które zostanie wybrane przez jury, rozwiązanie to otrzyma nagrodę DT4REGIONS. Jego autorzy będą mieli okazję zaprezentować to doświadczenie na konferencji zamykającej DT4REGIONS, która odbędzie się w Brukseli w dniach 21-22 czerwca.

DT4REGIONS to działanie przygotowawcze Parlamentu Europejskiego wspierane z funduszy europejskich. Jej celem jest stworzenie Europejskiej Platformy Regionów, która umożliwi kolektywne rozwiązania AI i Big Data. Jest to wyjątkowa platforma innowacji oparta na wyzwaniach, służąca do opracowywania narzędzi i usług użyteczności publicznej.

Więcej informacji

Głosuj tutaj

Źródło

ERRIN

Opracowanie

Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza