Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Międzynarodowe Targi Spożywcze Tavola 2021

2020-12-17 7:53 przez Damian Wiśniewski

Międzynarodowe Targi Spożywcze Tavola dla Profesjonalistów 2021. Profesjonalisto w branży spożywczej ! Odwiedzisz Tavola 2021 za darmo, jeśli dokonasz wstępnej rejestracji!

W dniach 21, 22 i 23 marca 2020 r. w miejscowości Kortrijk (w Belgii) odbędą się międzynarodowe targi spożywcze TAVOLA. Tavola to targi jak żadne inne. Od 1982 roku Tavola wyróżnia się specjalizacją w niszy żywności i napojów wysokiej jakości. Potężni liderzy rynku i rzemieślnicy oferują szeroki wybór wyśmienitych dań i smacznych produktów wysokiej jakości. Targi Tavola są za każdym razem ważnym wydarzeniem dla społeczności handlu detalicznego żywnością, sklepów specjalistycznych i organizacji cateringowych.

To ciekawe wydarzenia dla zagranicznych producentów żywności i napojów, aby zaprezentować na belgijskim rynku swoje wysokiej jakości produkty spożywcze. Jest to okazja dla zagranicznych nabywców, aby odkryć wykwintne potrawy dla smakoszy. Trzeba zaznaczyć, iż Belgia jest krajem często używanym przez zagranicznych producentów artykułów spożywczych jako rynek testowy do wprowadzenia tych produktów w Europie. Dzieje się tak dlatego, iż jest to mały kraj, w którym obecne są wszystkie kultury europejskiej i ponieważ Belgowie są gotowi zapłacić więcej za wysokiej jakości produkty.

Profil kupujących podczas tragów Tavola to zarówno hipermarkety, supermarkety, hurtownie zaopatrujące hotele, bary i restauracje, jak również kierownicy małych supermarketów i sklepów mało powierzchniowych. Profil targów obejmuje żywność i napoje oraz maszyny i wyposażenie dla przemysłu spożywczego. Wystawcy są z takich krajów jak Holandia, Francja, Wielka Brytania, Polska, Hiszpania, Kanada itp.

Tavola w liczbach

  • 475 wystawców w 2018 z dziewiętnastu krajów
  • 10 792 m2 powierzchni wystawowej
  • 17 495 wizytujących z 34 krajów
  • 4 wygranych w konkursie Tavola d’Or dla innowacji i jeden nagrodzony przez publiczność
  • Wspaniale wyniki w ankietach satysfakcji klienta
  • Organizacja co dwa lata od 1982 roku

Kiedy?
Niedziela 21 marca 2021: 10:00 – 19:00
Poniedziałek 22 marca 2021: 10:00 – 19:00
Wtorek 23 marca 2021 r .: 10: 00-18: 00

Gdzie ?
Kortrijk XPO: położony przy autostradzie E17 Antwerpia-Gandawa-Kortrijk-Lille .

Jest bardzo łatwo dostępny i znajduje się : godzinę od Brukseli (80 km), 2 i pół godziny z Paryża, 2 i pół godziny z Amsterdamu, 3 godziny z Kolonii (260 km).
Bilet parkingowy :5 Euro

Odwiedź Tavola za darmo jako gość

Jako profesjonalista w branży spożywczej odwiedzisz Tavola 2021 za darmo, jeśli dokonasz wstępnej rejestracji pisząc na adres mejlowy tavola@kortrijkxpo.com.

Uczestnictwo jako wystawca
Aby uczestniczyć jako wystawca skontaktuj się z tavola@kortijkxpo.com

Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza oraz Biuro Regionalne Województwa Kujawsko-Pomorskiego służą pomocą dla zainteresowanych przedsiębiorców z Województwa w kontaktach z organizatorami targów na miejscu.

b.skowronska@kujawsko-pomorskie.pl

Więcej informacji
www.tavola-xpo.be

Opracowanie
Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza