Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE – spotkanie i warsztaty

2016-03-21 3:45 przez Beata Skowrońska

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE informuje, że są jeszcze wolne miejsca na spotkanie poświęcone szerokiemu tematycznie priorytetowi „Bezpieczna, czysta i efektywna ENERGIA”, które odbędzie się 5 kwietnia w Warszawie, przy ul. Pawińskiego 5b, w Auli im. Wacława Olszaka Instytutu Podstawowych Problemów Techniki PAN.

Tematy spotkania oraz prelegent

Naszym gościem będzie pani Agata Kotkowska, dyrektor działu z Executive Agency for Small and Medium-sized Enterprises (EASME), agencji wykonawczej Komisji Europejskiej odpowiedzialnej za konkursy w obszarze Energii, która opowie o najbliższych konkursach, o elementach dobrego wniosku, a także o tym, jak zostać ewaluatorem wniosków. Będzie także do dyspozycji, aby odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania.

W trakcie spotkania będą mieli Państwo szansę zapoznać się z najbliższymi konkursami programu Horyzont2020, a także dowiedzieć się o sposobach aplikowania, oczekiwaniach recenzentów i doświadczeniach dotychczasowych uczestników.

Spotkanie to także okazja nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami zarówno z obszaru nauki, jaki i z sektora przedsiębiorstw.

Rejestracja na spotkanie

Zapraszamy do rejestracji! https://www.kpk.gov.pl/?event=dzien-informacyjny-energia-w-horyzont-2020

Warsztaty

Ponadto serdecznie zapraszamy na dwudniowe warsztaty dla potencjalnych beneficjentów programu Horyzont2020 w obszarze Energia i Euratom w dniach 6-7 kwietnia. Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim. Rejestracja: https://www.kpk.gov.pl/?event=szkolenie-energia-i-euratom

Źródło: www.kpk.gov.pl