Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Już wkrótce Międzynarodowe Targi Spożywcze Tavola dla Profesjonalistów!

2022-02-13 2:41 przez Beata Skowrońska

W dniach 20, 21 i 22 marca 2022 r. w miejscowości Kortrijk (w Belgii) odbędą się międzynarodowe targi spożywcze TAVOLA.

Tavola to targi jak żadne inne. Od 1982 roku Tavola wyróżnia się specjalizacją w niszy żywności i napojów wysokiej jakości. Potężni liderzy rynku i rzemieślnicy oferują szeroki wybór wyśmienitych dań i smacznych produktów wysokiej jakości. Targi Tavola są za każdym razem ważnym wydarzeniem dla społeczności handlu detalicznego żywnością, sklepów specjalistycznych i organizacji cateringowych.

To ciekawe wydarzenia dla zagranicznych producentów żywności i napojów, aby zaprezentować na belgijskim rynku swoje wysokiej jakości produkty spożywcze. Jest to okazja dla zagranicznych nabywców, aby odkryć wykwintne potrawy dla smakoszy. Trzeba zaznaczyć, iż Belgia jest krajem często używanym przez zagranicznych producentów artykułów spożywczych jako rynek testowy do wprowadzenia tych produktów w Europie. Dzieje się tak dlatego, iż jest to mały kraj, w którym obecne są wszystkie kultury europejskiej i ponieważ Belgowie są gotowi zapłacić więcej za wysokiej jakości produkty.

Profil kupujących podczas tragów Tavola to zarówno hipermarkety, supermarkety, hurtownie zaopatrujące hotele, bary i restauracje, jak również kierownicy małych supermarketów i sklepów mało powierzchniowych. Profil targów obejmuje żywność i napoje oraz maszyny i wyposażenie dla przemysłu spożywczego. Wystawcy są z takich krajów jak Holandia, Francja, Wielka Brytania, Polska, Hiszpania, Kanada itp.

Tavola w liczbach

  • 475 wystawców w 2018 z dziewiętnastu krajów
  • 10 792 m2 powierzchni wystawowej
  • 17 495 wizytujących z 34 krajów
  • 4 wygranych w konkursie Tavola d’Or dla innowacji i jeden nagrodzony przez publiczność
  • Wspaniale wyniki w ankietach satysfakcji klienta
  • Organizacja co dwa lata od 1982 roku

Kiedy?

Niedziela 20 marca 2022: 10:00 – 19:00

Poniedziałek 21 marca 2022: 10:00 – 19:00

Wtorek 22 marca 2022 r .: 10: 00-18: 00

Gdzie ?

Kortrijk XPO: położony przy autostradzie E17 Antwerpia-Gandawa-Kortrijk-Lille. Jest bardzo łatwo dostępny i znajduje się : godzinę od Brukseli (80 km), 2 i pół godziny z Paryża, 2 i pół godziny z Amsterdamu, 3 godziny z Kolonii (260 km).

Bilet parkingowy :5 Euro

Wstęp tylko dla profesjonalistów. Jeżeli wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej wstęp darmowy.

Aby uczestniczyć jako wystawca skontaktuj się z tavola@kortijkxpo.com

Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza oraz Biuro Regionalne Województwa Kujawsko-Pomorskiego służą pomocą dla zainteresowanych przedsiębiorców z Województwa w kontaktach z organizatorami targów na miejscu.

b.skowronska@kujawsko-pomorskie.pl

Więcej informacji

www.tavola-xpo.be

Opracowanie

Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza