Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


EIT Digital zaprasza do wysłuchania podcastu dot. ekspansji zagranicznej

2023-01-25 9:42 przez Beata Skowrońska

Zachęcamy do wysłuchania serii ośmiu odcinków podcastu „Expand your startup. Build the strategy”. Podcast dedykowany jest startupom i firmom, które planują wprowadzenie swojego produktu lub usługi na rynki zagraniczne.

Jest to cykl rozmów Soni Bazan z Inkubatora Technologicznego KPT z firmami, które już zrobiły w tym kierunku pierwsze kroki oraz z organizacjami, które mogą w tym pomóc. Partnerem cyklu jest EIT Digital.

Za pośrednictwem nowego podcastu Krakowski Park Technologiczny KPT chce pokazać ekspansję międzynarodową „od kuchni”, wykorzystując synergię startupów aspirujących do bycia globalnymi graczami, doświadczonych praktyków biznesowych oraz przedstawicieli polskich i zagranicznych korporacji. W szczególności zapraszamy do wysłuchania dwóch odcinków poświęconych ekosystemowi oraz wsparciu jakie m.in w ekspansji zagranicznej oferuje Europejski Instytut Innowacji i Technologii EIT:

  • Odcinek 4 – Rozmowa z Joanną Broy z EIT Health oraz Sebastianem Balcerakiem z EIT Food o wspólnotach wiedzy i innowacji EIT, o tym jak ważne jest tworzenie ekosystemu innowacji, kto może z tego skorzystać i w jakich programach warto wziąć udział.
  • Odcinek 7 – Rozmowa z Dénesem Csiszár, Sales and Business Development Lead for Scaleups and Startups w EIT Digital. Rozmawiamy o najlepszym akceleratorze w Europie, wsparciu dostosowanym do potrzeb startupu oraz finansowaniu działań związanych z ekspansją.

Podcast dostępny jest na platformach Spotify oraz Google Podcast.

Źródło

KPK