Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


III edycja konkursu „Moja smart wieś — Wizje i Inicjatywy” — zapraszamy do udziału!

09.09.2022 przez Joanna Łowicka

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk ogłasza III edycję Konkursu „Moja smart wieś — Wizje i Inicjatywy”, realizowanego w ramach projektu Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Pochwal się swoją „inteligentną wioską” i wygraj nawet 6000 zł. Łączna pula nagród to 44 tys. zł.

Organizatorzy konkursu czekają na pomysły i inicjatywy, dzięki którym Twoja wieś może stać się lub stała się bardziej przyjazna do życia. Poszukują rozwiązań, w których wykorzystano nowoczesne technologie, służące poprawie edukacji, usług społecznych, zdrowia, transportu, energii, handlu, gospodarki odpadami, etc..

Konkurs ma na celu identyfikację przykładów realizacji i wdrażania koncepcji smart villages na obszarach wiejskich w Polsce zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości. To koncepcja, która inspiruje do zmian i podejmowania przedsięwzięć odpowiadających na potrzeby członków danych społeczności wiejskich.

Szczegóły

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach: „wizje” i „inicjatywy”.

Termin składania prac na adres Instytutu Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk upływa 28 lutego 2023 roku.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do dnia 15 września 2023 r. Laureaci Konkursu zaproszeni zostaną na uroczystą galę, podczas której zostaną wręczone nagrody oraz zostaną zaprezentowane wybrane prace laureatów.


Regulamin konkursu – pobierz

Formularz zgłoszeniowy – pobierz

Więcej informacji na stronie: IRWiR PAN