Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Dni Otwarte Funduszy Europejskich już po raz IV w Kujawsko-Pomorskim!

26.01.2017 przez Joanna Łowicka

Już dziś Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu wspólnie z Ministerstwem Rozwoju zachęcają do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich.

Jeżeli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i chciałbyś pokazać, co udało Ci się osiągnąć lub zbudować w regionie dzięki środkom unijnym, przyłącz się do akcji promocyjnej w dniach od 18 do 21 maja 2017 r. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych form aktywności podczas DOFE:

  • „Otworzysz” swój projekt dla mieszkańców w co najmniej jednym wybranym dniu w okresie od 18 do 21 maja br. i zaproponujesz minimum dwie darmowe atrakcje dla odwiedzających.

Spośród beneficjentów, którzy włączą się do obchodów DOFE proponując jednocześnie ciekawy program, wybierzemy maksymalnie 10-ciu*, którym podczas Dni Otwartych zorganizujemy jednodniowy mini-event (koszt jednego mini-eventu zorganizowanego w siedzibie beneficjenta nie przekroczy 10 tys. zł brutto). Przy zgłoszeniach proszę podać, oprócz propozycji aktywności, przewidywaną ilość osób, która we wskazanym dniu obchodów Dni Otwartych odwiedzi projekt!

  • Wyrazisz gotowość udziału w evencie, który planujemy zorganizować 20 maja br. przed i w budynku Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

Będziesz miał niepowtarzalną okazję zaprezentować swój projekt przed szeroką grupą uczestników obchodów DOFE, czym zapewnisz sobie rozpoznawalność i promocję. My zagwarantujemy Ci miejsce oraz zadbamy o wszelkie kwestie techniczne i organizacyjne.

  • Udostępnisz swoją ofertę dla zwiedzających za darmo lub ze zniżką w co najmniej jednym wybranym dniu w okresie od 18 do 21 maja br. – nabór zgłoszeń do IV edycji DOFE już od marca 2017 r. pod adresem dniotwarte.eu.

Wspólnie z Ministerstwem Rozwoju będziemy wspierać promocję wszystkich wydarzeń. Zapewnimy reklamę akcji w mediach ogólnopolskich i regionalnych, darmowe pakiety materiałów promocyjnych dla odwiedzających, funkcjonalny portal ze wspólną mapą wydarzeń.

Poprzednia edycja DOFE

W ubiegłym roku Dni Otwarte we wszystkich województwach zgromadziły łącznie prawie 900 wydarzeń, które odwiedziło około 225 tysięcy uczestników!

Warto wiedzieć, że III edycja wydarzenia zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Jury konkursu doceniło polskie Dni Otwarte za skalę, efekty i szeroki zasięg medialny.

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w roku ubiegłym przygotował z okazji Dni Otwartych FE pikniki dla mieszkańców. Odbyły się one w pięciu miastach naszego regionu. W DOFE włączyło się 75 beneficjentów z regionu.

Beneficjencie – jeżeli zdecydujesz się na udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich czekamy na Twoje mailowe zgłoszenie do 12 lutego 2017 r. Nie zapomnij wskazać jaką formę współpracy wybierasz!

Na wiadomość z Twoim zgłoszeniem czekają:

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu: 56 62 18 282, 604 779 879

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

——————————————————————————————————————————————

*Wszystkie zgłoszone propozycje zostaną poddane ocenie. 10-ciu beneficjentów z najwyższą liczbą punktów otrzyma wsparcie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w postaci organizacji mini-eventu.

W ocenie propozycji punkty zostaną przyznane za:

  1. Zaangażowanie uczestników DOFE do wspólnej zabawy/interakcja z uczestnikami (0-3 pkt)
  2. Tematyczne nawiązanie zaproponowanych atrakcji do charakteru projektu (0-3 pkt)
  3. Ilość dni, w których beneficjent „otworzy” swój projekt:

3 pkt – 4 dni

2 pkt – 3 dni

1 pkt – 2 dni

0 pkt – 1 dzień

  1. Ilość zadeklarowanych osób, która odwiedzi projekt podczas Dni Otwartych:

12 pkt – powyżej 200 osób

8 pkt – od 100 do 200 osób

4 pkt – od 31 do 99 osób

0 pkt – 30 osób i mniej

Maksymalnie beneficjent może uzyskać 21 pkt.