Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2020 – świętuj z nami online!

29.07.2020 przez Piotr Rychlicki

Już wkrótce kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Tym razem święto Funduszy Europejskich odbędzie się w formie online. W związku z tym wszystkich beneficjentów oraz zainteresowanych czeka ogrom wirtualnych atrakcji: spacery online, webinaria, wirtualne warsztaty i transmisje live oraz wiele innych wydarzeń.

Ta niepowtarzalna okazja do promocji projektów współfinansowanych ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich będzie miała miejsce przez cały sierpień, a swój wielki finał w dniach 25-27 września 2020 r.

Już wkrótce zostanie uruchomiona strona www.dniotwarte.eu, która będzie główną areną online tegorocznej edycji akcji.

W związku z „Dniami Otwartymi Funduszy Europejskich” zachęcamy naszych Beneficjentów do przesyłania do nas filmów, filmików, plików video promujących zrealizowane operacje (format mp4, do 100MB lub link do YouTube). Mogą to być warsztaty, wirtualne spacery, szkolenia, webinaria Pokażmy jak wiele zmian dokonało się poprzez wykorzystanie Funduszy Unijnych!

Akcja realizowana przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju skupia przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich. VII edycja w zupełnie nowej formule z pewnością przyniesie wiele wirtualnych i ciekawych atrakcji.

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt z Joanną Łowicką, pracownikiem Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 604 779 879, mail: j.lowicka@kujawsko-pomorskie.pl