Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Konkurs "Fundusze europejskie w kadrze" 2017

przez Leszek Nienartowicz

Konkurs spotów reklamowych "Fundusze europejskie w kadrze" 2017 rozstrzygnięty

Pozytywne zmiany, jakie dokonywane są w całej Polsce dzięki funduszom unijnym nie zawsze są widoczne dla osób, które z nich korzystają. Dzięki Konkursowi Spotów Reklamowych „Fundusze Europejskie w Kadrze” nagradzane są dobre praktyki w zakresie informowania społeczeństwa o możliwościach oraz korzyściach związanych z wykorzystywaniem Funduszy Europejskich.

Konkurs po raz kolejny odbył się w ramach Międzynarodowego Festiwalu sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE. Była to już jego ósma odsłona.
Celem konkursu było nie tylko nagrodzenie najlepszych spotów reklamowych, ale również wymiana doświadczeń przez osoby zajmujące się promocją funduszy unijnych. Reprezentanci instytucji biorących udział w konkursie, a także wszyscy chętni, mieli też okazję do udziału w warsztatach dotyczących Videomarketingu.

15 instytucji zaangażowanych w zarządzanie i wdrażanie Funduszy Europejskich w Polsce nadesłało 17 krótkich filmów.

 

W skład jury oceniającego spoty weszli eksperci z dziedziny marketingu i produkcji filmowej:

 • Bartek Cierlica - autor zdjęć, reżyser,
 • Artur Jabłoński - konsultant ds. e-marketingu, szkoleniowiec,
 • Jan Majle - copywriter, dyrektor kreatywny.

Zwyciężył film przygotowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego: "Zmieniamy Podkarpackie z Funduszami Europejskimi - czas na Twój pomysł".

Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 16 listopada br.. Nagrodę wręczali: Zbigniew Ostrowski - wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego oraz Wojciech Mecwaldowski - aktor filmowy, telewizyjny i teatralny.

Konkurs zorganizował Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego wspólnie z Fundacją Tumult.

Zwycięski film można obejrzeć tutaj.

Przedłużamy nabór do 8. edycji konkursu spotów reklamowych "Fundusze Europejskie w kadrze"!

Do 13 października trwa nabór krótkich filmów promocyjnych lub reklamowych ujętych w formę multimedialną, trwających maksymalnie 3 minuty, o tematyce związanej z Funduszami Europejskimi, których zleceniodawcami są przedstawiciele instytucji zaangażowanych w zarządzanie i wdrażanie Funduszy Europejskich w Polsce.

Spoty zgłoszone do Konkursu muszą dotyczyć wybranego programu/priorytetu/działania współfinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach perspektywy finansowej 2014-2020 oraz informować o/lub promować Fundusze Europejskie.

Celem Konkursu jest wymiana doświadczeń pomiędzy pracownikami administracji publicznej zaangażowanymi we wdrażanie Funduszy Europejskich i promowanie dobrych praktyk w zakresie informowania społeczeństwa, za pomocą przekazów audiowizualnych, o korzyściach społecznych i gospodarczych związanych z wykorzystywaniem Funduszy Europejskich. Identyfikacja dobrych praktyk pozwoli na podnoszenie poziomu produkcji audiowizualnych nt. Funduszy Europejskich oraz przyczyni się do dalszej profesjonalizacji działań informacyjnych i promocyjnych w tym zakresie.

Organizatorami Konkursu są Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko–Pomorskiego oraz Fundacja Tumult.

Aby zgłosić spot należy:

 • Wysłać na adres ewa@camerimage.pl wypełniony formularz zgłoszeniowy w formacie Word oraz PDF z pieczęcią
 • Wysłać na adres:
  Fundacja Tumult
  Konkurs „Fundusze Europejskie w kadrze”
  Rynek Nowomiejski 28
  87-100 Toruń, Polska - wydrukowaną kopię formularza, dwie kopie spotu na płytach DVD w formacie QuickTime HD oraz jedną kopię przeglądową w formacie DVD

 

Materiały do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu

 

Wróć