Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


ZAPRASZAMY NA 14. EDYCJĘ KONKURSU SPOTÓW REKLAMOWYCH „FUNDUSZE EUROPEJSKIE W KADRZE” – ROZPOCZYNAMY NABÓR!

Dodane 18.09.2023 przez Leszek Nienartowicz

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na 14. już edycję Konkursu Spotów Reklamowych „Fundusze Europejskie w kadrze” organizowanego przez Fundację Tumult we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.

 

Celem Konkursu jest wymiana doświadczeń pomiędzy pracownikami administracji publicznej zaangażowanymi we wdrażanie Funduszy Europejskich oraz promowanie dobrych praktyk w zakresie informowania, za pomocą przekazów audiowizualnych, o korzyściach społecznych i gospodarczych związanych z wykorzystywaniem Funduszy Europejskich.

Konkurs przeznaczony jest dla spotów reklamowych (informacyjno-promocyjnych lub reklamowych)
o tematyce ściśle związanej z Funduszami Europejskimi w dwóch wersjach czasowych – do 45 sekund oraz do 3 minut. Jedna instytucja ma prawo do zgłoszenia maksymalnie czterech spotów, w tym  dwóch w ramach danej wersji czasowej.

Zostanie przyznana również nagroda publiczności oraz po raz pierwszy nagroda za najlepsze zdjęcia
w spocie.

Spoty zgłoszone do Konkursu muszą dotyczyć wybranego programu/priorytetu/działania współfinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach perspektywy finansowej 2014-2020 oraz informować o/lub promować Fundusze Europejskie.

Zgłoszenia do Konkursu ruszą we wrześniu. Zgłoszeń należy dokonywać przez FORMULARZ DOSTĘPNY TUTAJ do dnia 12 października 2023 r., do godz. 22:00

Pobierz regulamin

camerimage_fundusze_w_kadrze_plakat