Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


V Międzyregionalna Konferencja Ewaluacyjna pn. „Perspektywy i wyzwania nowoczesnej ewaluacji funduszy europejskich

Dodane 24.06.2022 przez Leszek Nienartowicz

Zapraszamy serdecznie na transmisję z V Międzyregionalnej Konferencji Ewaluacyjnej pn. „Perspektywy i wyzwania nowoczesnej ewaluacji funduszy europejskich”, która odbędzie się w dniach  28-29 czerwca 2022 w Toruniu.

Dwudniowa, organizowana już po raz piąty Międzyregionalna Konferencja Ewaluacyjna nosi nazwę: „Perspektywy i wyzwania nowoczesnej ewaluacji funduszy europejskich”. Odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2022 roku w Hotelu Filmar w Toruniu. W programie konferencji znajdą się zagadnienia dotyczące nowoczesnych koncepcji i innowacyjnych rozwiązań w ewaluacji, wykorzystania wyników ewaluacji w procesach decyzyjnych oraz postrzegania ewaluacji przez pryzmat podmiotów uczestniczących w badaniach.

Na konferencji podejmowane będą tematy przekrojowe, ukazujące kontekst prowadzonych badań, w tym z zakresu polityk publicznych, a także tematy praktyczne z obszaru monitoringu i wymiana doświadczeń zdobytych podczas realizacji badań w dziedzinie funduszy europejskich.

Szczegółowe informacje wraz z programem konferencji – link https://mojregion.eu/rpo/dowiedz-sie/ewaluacja/szkolenia-konferencje/

Transmisja na żywo z konferencji będzie dostępna na YouTube pod linkiem:

Dzień 1 – https://youtu.be/UmREzso0bOs

Dzień 2 – https://youtu.be/eH1hO-8mnug