Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Jak aplikować o europejskie wsparcie

Dodane 30.09.2016

Zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych dla przygotowujących projekty i aplikujących o wsparcie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz innych programów oferujących środki finansowe z Unii Europejskiej. W przyszłym tygodniu zaplanowano szkolenie dla przedstawicieli lokalnych grup działania (4 października) oraz spotkania informacyjne w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu i Inowrocławiu (5 października). Pracownicy Mobilnych Punktów Informacyjnych odwiedzą Sępólno Krajeńskie (5 października).

Chcemy mieć pewność, że każdy kto zechce może uzyskać wiedzę na temat mechanizmów związanych z sięganiem po europejskie środki i odnaleźć się w procedurach i formularzach składania wniosków – przypomina marszałek Piotr Całbecki.

Spotkanie LGD

We wtorek (4 października) w Przysieku na kolejnym szkoleniu spotkają się przedstawiciele 20 lokalnych grup działania, którzy przygotowują się do wdrażania instrumentu Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS). Będą rozmawiać o zasadach wdrażania środków finansowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Środa z funduszami

W środę (5 października) w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu i Inowrocławiu odbędą się spotkania informacyjne z cyklu „Środa z funduszami”. Tym razem będzie mowa o wsparciu na realizację projektów z zakresu aktywnego włączenia społecznego oraz inwestycji w infrastrukturę społeczną. Zainteresowani uzyskają informację na temat dofinansowania projektów umożliwiających powrót na rynek pracy oraz świadczenia usług nad opieki dziećmi i usług opiekuńczo-wychowawczych. Szczegóły.

Dyżury zamiejscowe Punktu Informacyjnego

Działająca pod skrzydłami Urzędu Marszałkowskiego Sieć Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich organizuje dyżury zamiejscowe. Najbliższy odbędzie się w środę (5 października, w godzinach 10-12.30) w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Sępólnie Krajeńskim.

Informacja o aktualnych szkoleniach i konferencjach

Bieżąca działalność informacyjna

Szczegółowych informacji dla zainteresowanych aplikowaniem o europejskie wsparcie udzielają na bieżąco pracownicy Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu i Inowrocławiu (więcej), a także pracownicy Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego oraz Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego. Zachęcamy także do zadawania pytań za pośrednictwem formularza online.

Źródło: Link otwiera się w nowej karcie Biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.