Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Zaproszenie na wizytę studyjną na terenie województwa Wielkopolskiego (Konin, Kalisz) – 23-24 czerwca 2022 r.

Dodane 13.06.2022 przez Damian Wiśniewski

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wizycie studyjnej, zaplanowanej w dniach 23-24 czerwca br. na terenie miast Konin i Kalisz. Wizyta będzie miała charakter dwudniowy (nocleg dla uczestników zaplanowano w na wizytowanym obszarze).

Cel wizyty

Wizyta studyjna ma na celu przedstawienie specyfiki rewitalizacji na obszarach miejskich W. Wielkopolskiego oraz zaprezentowanie przykładów dobrych praktyk w tej dziedzinie. Zaproszenie do wzięcia udziału kierowane jest do przedstawicieli gmin miejskich oraz miejsko-wiejskich, na terenie których realizowane są projekty rewitalizacyjne w części miejskiej JST.

Program wizyty

Program przedsięwzięcia zakłada wizytę w m. Konin (23. czerwca) oraz Kalisz (24. czerwca). W planach wizyty m.in spacery studyjne po obszarach rewitalizacji, spotkania z przedstawicielami miast, odwiedzenie zrewitalizowanych obiektów oraz zmodernizowanych przestrzeni miejskich.

Program wizyty studyjnej 23-24 czerwca 2022 r (.pdf)

Koszty wizyty

Organizator zapewnia pokrycie wszystkich kosztów wizyty studyjnej (transport,wyżywienie, zakwaterowanie). Zgłoszenie uczestnictwa wiąże się z obowiązkiem wzięcia udziału (organizator nie przewiduje możliwości rezygnacji w „przeddzień wyjazdu”). Miejscem zbiórki uczestników będzie Toruń – Plac Teatralny 2, budynek Urzędu Marszałkowskiego WK-P.

Formularz kontaktowy

Zgłoszenia udziału wizycie można dokonać poprzez formularz kontaktowy. Umożliwia się zgłoszenie maksymalnie 2 osób z reprezentowanej instytucji.

Projekt „Wsparcie gmin w przygotowaniu i koordynacji programów rewitalizacji” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.