Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


V edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Dodane 27.03.2018 przez Leszek Nienartowicz

Już dziś Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego wspólnie z Ministerstwem Rozwoju zachęca do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich.

Jeżeli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i chciałbyś pokazać, co udało Ci się osiągnąć lub zbudować w regionie dzięki środkom unijnym, przyłącz się do akcji promocyjnej w dniach od 11 do 13 maja 2018 r. Wystarczy, że „otworzysz” swój projekt dla mieszkańców w co najmniej jednym wybranym dniu we wskazanym okresie. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny jeszcze w marcu na stronie dniotwarte.eu.

Otwórz projekt, wygraj reportaż

Jak co roku Dni Otwarte Funduszy Europejskich będą promowane w ogólnopolskich mediach. Tym razem Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego przygotował dodatkową akcję zachęcającą beneficjentów z regionu do zaprezentowania projektów. 5-ciu beneficjentów, którzy przedstawią najciekawsze i najbardziej angażujące mieszkańców atrakcje będzie miało okazję zaprezentować swój projekt w filmie promocyjnym, który zostanie wyemitowany na antenie telewizji regionalnej. Każdy z 5-ciu beneficjentów będzie miał możliwość zaprezentowania siebie i swojego projektu w 5-7 minutowym materiale filmowym, który zostanie pięciokrotnie wyemitowany na antenie w okresie maj- sierpień 2018.

Wspólnie z Ministerstwem Rozwoju będziemy również wspierać promocję wszystkich wydarzeń. Zapewnimy reklamę akcji w mediach ogólnopolskich i regionalnych, darmowe pakiety materiałów promocyjnych dla odwiedzających, funkcjonalny portal ze wspólną mapą wydarzeń.