Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Spotkanie informacyjne w Bydgoszczy pt. „Aktywizacja zawodowa osób młodych z województwa kujawsko-pomorskiego”

Dodane 07.03.2019 przez Karolina Dąbrowska

Główny Punkt Informacyjnych Funduszy Europejskich w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, na którym będzie można pozyskać informacje na temat pomocy młodym osobom w wejściu lub powrocie na rynek pracy. Na spotkaniu opowiemy o zdobywaniu nowych umiejętności i doświadczeń przydatnych przy poszukiwaniu i zdobywaniu pracy, a także o szkoleniach i kursach, międzynarodowych wyjazdach i zagranicznych stażach zawodowych.

 

Data i miejsce spotkania:

19 marca 2019 r., w godzinach od 09:00 do 12.30 w siedzibie Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 9, aula – I piętro

 

Uczestnicy spotkania:

Spotkanie skierowane jest dla osób w wieku od 18 do 35 lat, mieszkających w województwie kujawsko-pomorskim, które nie pracują i nie uczą się.

 

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych:

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

 

Program spotkania:

Pobierz program Link otwiera się w nowej karcie tutaj

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia na spotkania przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy na oraz telefonicznie pod numerami telefonów: 52 32 76 884, 797 304 123.

 

SPOTKANIE ODWOŁANE

 

Organizator:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bydgoszczy

 ul. Jagiellońska 9, 85-067 Bydgoszcz

 tel. 52 327 68 84

 e-mail: ue.bydgoszcz@kujawsko-pomorskie.pl