Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Spotkanie informacyjne pt. „Regionalne i krajowe wsparcie dotacyjne dla przedsiębiorców oraz osób mających innowacyjny pomysł na biznes (Start-up)”

Dodane 21.02.2019 przez Karolina Dąbrowska

Uwaga: REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Główny Punkt Informacyjnych Funduszy Europejskich w Bydgoszczy zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, na którym omówione zostaną możliwości wsparcia dla firm i osób mających innowacyjne pomysły. Na spotkaniu omówimy też zasady uzyskania wsparcia na prace badawczo – rozwojowe, w tym m.in. Fundusz Badań i Wdrożeń – Vocher Badawczy, regionalnych i krajowych dotacji na rozwój firmy, wsparcia dla Start Up’ów i młodych pomysłodawców oraz dofinansowań na szkolenia.

 

Przedsiębiorco przyjdź i dowiedz się jaką pomoc możesz uzyskać z Funduszy Europejskich!

 

Data i miejsce spotkania

15 marca 2019 r. w siedzibie Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 9, aula I piętro, w godzinach 9:00-13.30.

 

Uczestnicy spotkania

Przedsiębiorcy zainteresowani uzyskaniem wsparcia na rozwój firmy oraz młodzi pomysłodawcy, którzy dopiero planują założyć działalność.

 

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

 

Program spotkania

Pobierz program Link otwiera się w nowej karcie tutaj.

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia na szkolenia przyjmujemy za pomocą formularza zgłoszeniowego oraz telefonicznie pod nr tel.: 52 32 76 884, 660 691 644.

 

Organizator

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 9, 85-067 Bydgoszcz

tel. 52 327 68 84

e-mail: ue.bydgoszcz@kujawsko-pomorskie.pl