Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Konkurs „Fundusze europejskie w kadrze” rozstrzygnięty

Dodane 22.11.2021 przez Leszek Nienartowicz

W czwartek 18 listopada przyznano nagrody w konkursie Fundusze Europejskie w Kadrze odbywającego się w ramach festiwalu Camerimage.

W kategorii spotów o tematyce wykorzystania Funduszy Europejskich na cele związane z zapobieganiem, zwalczaniem i przeciwdziałaniem skutkom epidemii COVID – 19 do 3 min nagrodzić film „Zmieniamy Łódzkie – spot COVID” powstały dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz przyznać wyróżnienie filmowi „Fundusze Europejskie w walce z pandemią” powstałemu dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie.

W kategorii spotów o tematyce wykorzystania Funduszy Europejskich na cele związane z zapobieganiem, zwalczaniem i przeciwdziałaniem skutkom epidemii COVID – 19 do 45 sekund jury nie przyznało nagrody, równocześnie przyznając wyróżnienie filmowi „UE pomaga medycy” powstałemu dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

W kategorii spotów o tematyce ogólnej ściśle związanej z wykorzystaniem Funduszy Europejskich do 3 min jury postanowiło przyznać nagrodę filmowi „Wybudzony” powstałemu dla Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz przyznać wyróżnienie filmowi „To jest dom – Pani Bożena i Pan Leszek” powstałemu dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie.

W kategorii spotów o tematyce ogólnej ściśle związanej z wykorzystaniem Funduszy Europejskich do 45 sekund jury nie przyznało nagrody ani wyróżnienia.