Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Przedsiębiorco! Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne NCBR dla firm – wsparcie dla przedsiębiorców z POIR!

Dodane 15.11.2018 przez Marek Wiśniewski

Już 22 listopada br. w w bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym eksperci Narodowego Centrum Badań i Rozwoju przedstawią ofertę wsparcia ze środków Programu Inteligentny Rozwój (POIR) dla rozwoju biznesu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, NCBR wprowadził proste zasady ubiegania się o dofinansowanie w konkursach PIOR, m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań eksperci NCBR zaprezentują nie tylko ofertę dofinansowań i ogólne zasady udziału w konkursach, ale przedstawią na konkretnych przykładach, jak korzystać ze wsparcia z Programu Inteligentny Rozwój. Odpowiedzą także na wszelkie nurtujące Cię pytania!

Spotkanie rozpoczyna się 22 listopada 2018 r. o godz. 10:00 w bydgoskim Parku Przemysłowo Technologicznym ul. Bydgoskich Przemysłowców 6.

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja poprzez formularz online dostępny na https://www.ncbrdlafirm.pl/spotkanie-w-bydgoszczy/