Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Ostrzeżenie przed ofertą nauki języków obcych

Dodane 01.02.2018 przez Karolina Zawacka

Ostrzeżenie przed ofertą nauki języków obcych prezentowaną za pośrednictwem strony internetowej dotacje-kujawsko-pomorskie.pl, która wprowadza w błąd sugerując współpracę organizatorów z instytucjami samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Podmiot przedstawiający się jako Firma CCsolutions sp. z o.o. i występujący w roli organizatora promocji „Język dla każdego”, oferuje za pośrednictwem strony internetowej http://dotacje-kujawsko-pomorskie.pl naukę języka obcego z refundacją jako projekt dofinansowany dla mieszkańców Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

W celu uwiarygodnienia podawanych informacji na stronie z ofertą bezprawnie wykorzystano herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Posłużono się również między innymi logo Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Językowego, który nie istnieje i nie jest powiązany z Województwem Kujawsko-Pomorskim.

Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego informuje, że nie jest partnerem przy organizacji kursów językowych prezentowanych na stronie internetowej http://dotacje-kujawsko-pomorskie.pl. Nie udzielał również jakiegokolwiek dofinansowania na organizację kursów oferowanych za pośrednictwem tej domeny.

Województwo Kujawsko-Pomorskie powiadomiło o tej działalności odpowiednie organy.