Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Nakręć się na sukces i wygraj 100 tys. na promocję swojego pomysłu

Dodane 24.10.2016

Stworzyłeś własny biznes lub zrealizowałeś ciekawy pomysł dzięki Funduszom Europejskim? Czas pokazać go światu w konkursie i… przy okazji wygrać nagrody, które jeszcze bardziej go nakręcą!

UWAGA! Etap I. konkursu został wydłużony do 31 października 2016 roku.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Do 31 października 2016 r. wyślij film, w którym opowiesz o swoim pomyśle powstałym dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich, pokażesz swoją pracę, pochwalisz się sukcesami. Nakręć go czym tylko chcesz: telefonem komórkowym, kamerą, aparatem fotograficznym. Wszystko w Twoich rękach! Ważne, aby film nie był dłuższy niż 4 minuty. Swój film możesz zgłosić za pośrednictwem formularza dostępnego na Link otwiera się w nowej karcie stronie konkursu.

Najciekawsze filmy zaprezentowane zostaną na stronie konkursu, a spośród opublikowanych nagrań Komisja konkursowa wspólnie z Internautami wybierze trzy , których autorzy otrzymają wartościowe nagrody.

Nagrody dla autorów filmów

Nagrodami dla autorów najciekawszych filmów są:

  • kampania reklamowa za 100 tysięcy zł na portalu www.interia.pl,
  • nagroda pieniężna o wartości 20 tysięcy zł,
  • dron DJI PHANTOM.

Nagrody dla internautów głosujących na filmy

Z nadesłanych filmów stworzymy „galerię wideo”, w której od 10 listopada do 7 grudnia 2016 r. każdy internauta będzie mógł dowiedzieć się, jak osiągnąć sukces dzięki wsparciu Funduszy Europejskich oraz skomentować najbardziej interesujące projekty. Opinie będzie można wyrazić w postaci zdjęcia, infografiki, mema lub po prostu ciekawego tekstu. Nie ważne jak, ważne żeby było kreatywnie. Spośród najciekawszych komentarzy Komisja Konkursowa wybierze 5. Ich autorzy otrzymają bony do sklepu internetowego w wysokości 500 złotych (x4) i 700 (x1) złotych.

Pytania?

Regulamin dostępny jest na Link otwiera się w nowej karcie stronie konkursu. Jeżeli masz pytania na temat konkursu skontaktuj się z organizatorem: konkurs@firma.interia.pl.

Organizator

Konkurs organizowany jest przez grupę Interia.pl we współpracy z Ministerstwem Rozwoju.

Źródło: Link otwiera się w nowej karcie Portal Funduszy Europejskich.