Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Konsultacje społeczne projektu Umowy Partnerstwa 2021-2027

Dodane 12.02.2021 przez Paweł Łopatowski

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza Państwa na konsultacje społeczne projektu „Umowy Partnerstwa na lata 2021-2027”, która określa strategię wykorzystania funduszy europejskich w ramach polityk unijnych: polityki spójności i wspólnej polityki rybołówstwa w Polsce w latach 2021-2027.

Konsultacje organizowane przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej mają na celu zebranie opinii i uwag na temat kierunków wsparcia z Funduszy Europejskich w przyszłej perspektywie, ujętych w Umowie Partnerstwa i potrwają do 22 lutego 2021 r.

W ramach krajowych konsultacji Umowy Partnerstwa w dniach 19.01-16.02 odbywają się on-line spotkania regionalne.

Konferencja w ramach procesu konsultacji w naszym regionie została zaplanowana na 16 lutego br., od godziny 14.00

Podczas konferencji przedstawiciel Ministerstwa zaprezentuje najważniejsze kwestie z projektu Umowy Partnerstwa, a następnie przedstawiciel Zarządu Województwa przedstawi odniesienie regionalne, wskazując cele rozwoju regionu na najbliższe lata.

W załączeniu przesyłam konsultowany dokument oraz broszurę informacyjną przygotowaną przez MFiPR.

Więcej informacji o konsultacjach UP dostępna jest pod adresem: Link otwiera się w nowej karciehttps://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/fundusze-na-lata-2021-2027/konsultacje-up/o-funduszach/ oraz na stronie internetowej mojregion.eu

Harmonogram oraz relacje ze spotkań dostępne są pod adresem: Link otwiera się w nowej karcieO konsultacjach – Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (funduszeeuropejskie.gov.pl) gdzie również są dostępne informacje w zakresie logowania do udziału w spotkaniach.

W spotkaniu można wziąć udział poprzez Link otwiera się w nowej karciekanał Ministerstwa na YouTube lub przez zarejestrowanie się na Formularzu rejestracyjnym.

Podczas konferencji będzie można zgłaszać swoje uwagi i zapytania wyłącznie poprzez czat, na które odpowiedzi udzielać będą przedstawiciele Ministerstwa oraz Zarządu Województwa.

 

Zapraszamy do udziału w konferencji.