Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Koncert na 15-lecie w UE

Dodane 24.04.2019 przez Leszek Nienartowicz

Z okazji 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej marszałek Piotr Całbecki zaprasza na specjalny koncert zatytułowany „Podróż po Europie”. Wydarzenie, zorganizowane w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, odbędzie się w niedzielę 12 maja w Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki w Toruniu. Jutro (25 kwietnia) rusza dystrybucja bezpłatnych wejściówek.

 

– 15 lat w zjednoczonej Europie to 15 lat modernizacji, wykorzystanych szans, realizacji inwestycji, na które w innych warunkach nie moglibyśmy sobie pozwolić, intensywnego rozwoju społecznego. Mamy co świętować, mamy się z czego cieszyć – podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

 

Funduszowe Dni Otwarte to ogólnopolska akcja organizowana już po raz szósty, koordynowana przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z większością instytucji zajmujących się wdrażaniem unijnych programów w całym kraju i z udziałem beneficjentów tych programów, czyli tych, którzy realizują finansowane z tych środków projekty.

 

Koncert „ Podróż po Europie” zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Gwiazdą wieczoru będzie Małgorzata Ostrowska, wśród wykonawców także m. in. uczestnicy The Voice of Poland. Imprezę poprowadzi Maria Szabłowska.

 

Wstęp jest bezpłatny, aby wziąć udział w imprezie należy odebrać wejściówki. Liczba wejściówek jest ograniczona, jednej osobie przysługuje rezerwacja maksymalnie dwóch. Można je odbierać od czwartku (25 kwietnia) w naszych punktach informacyjnych funduszy europejskich:

 

  • Bydgoszcz, Punkt Informacyjny
  • Inowrocław, Punkt Informacyjny
    • Aleja Niepodległości 4, 88-100 Inowrocław, budynek Ośrodka sportu i rekreacji , II piętro, pokój nr 224
    • e-mail: ue.inowroclaw@kujawsko-pomorskie.pl
    • tel. 797 304 125; (56) 621 59 04; (56) 621 59 05.

Koncert „Podróż po Europie”, w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, 12 maja, godz. 18.00. Dystrybucja zaproszeń od 25 kwietnia 2019 r.

 

Departament Promocji

i Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

24 kwietnia 2019 r.