Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Informuj i wygrywaj

Dodane 24.04.2017 przez Leszek Nienartowicz

Konkurs „Prosto do Funduszy Europejskich” adresowany jest do dziennikarzy wszystkich lokalnych mediów: prasy, radia, telewizji i portali internetowych. Tematyka materiałów ma promować ogólnopolską akcję „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, które odbędą 18 – 21 maja 2017 roku. Szczegółowe informacje na temat akcji znajdują się na stronie www.dniotwarte.eu.

Dla kogo?

W konkursie mogą wziąć udział wydawcy, redaktorzy naczelni, dziennikarze
i współpracownicy mediów lokalnych (prasy, radia, telewizji oraz lokalnych portali internetowych). Zasięg medium to minimum jedna gmina, ale nie większy niż jedno województwo.

Co musisz zrobić?

Przygotuj cykl minimum trzech artykułów prasowych, audycji radiowych lub telewizyjnych lub trzech materiałów zamieszczonych na stronie internetowej. Powinny one pokazywać historie osób zaangażowanych w konkretne przedsięwzięcia lub przedstawiać projekty, które biorą udział w DOFE. Czekamy na historie osób lub relację z majowych wydarzeń. Opublikuj lub wyemituj cykl minimum trzech materiałów w terminie od 24 kwietnia do 31 maja. Wypełnij zgłoszenie i prześlij je do nas z załącznikami. Spośród nadesłanych prac wyłonimy laureatów regionalnych.

Atrakcyjne nagrody czekają!

Jest o co powalczyć. Nagrody będą przyznane na poziomie regionalnym i krajowym. W każdym regionie można wygrać nagrodę pieniężną dla dziennikarza
w wysokości 6 tys. zł
i dodatkowo dla redakcji 2 tys. zł.

Najlepsi z najlepszych wezmą udział w konkursie ogólnopolskim. Trzy pierwsze miejsca nagrodzimy nagrodami rzeczowymi o wartości 15 tys. zł, 10 tys. zł i 5 tys. złotych. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 czerwca.

Szczegółowe informacje o konkursie:

Konkurs dla dziennikarzy prosto do funduszy europejskich

 

Partnerem konkursu jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych i Stowarzyszenie „Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne”.