Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


„Fundusze Europejskie w kadrze” – konkurs spotów

Dodane 19.09.2022 przez Leszek Nienartowicz

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na 13. edycję Konkursu Spotów Reklamowych “Fundusze Europejskie w kadrze” organizowanego przez Fundację Tumult we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.

Do środy 19 października trwa nabór krótkich filmów promocyjnych lub reklamowych, których tematyka związana jest z Funduszami Europejskimi. W konkursie brać udział mogą przedstawiciele instytucji zaangażowanych w zarządzanie i wdrażanie Funduszy Europejskich w Polsce.

W tym roku do Konkursu można będzie zgłaszać filmy informacyjno-promocyjne lub reklamowe o tematyce ściśle związanej z Funduszami Europejskimi, w dwóch wersjach czasowych: do 45 sekund oraz do 3 minut.

Ostateczny termin zgłaszania spotów do Konkursu oraz przesłania wszystkich wymaganych materiałów upływa 19 października.

Spoty zgłoszone do Konkursu muszą dotyczyć wybranego programu/priorytetu/działania współfinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach perspektywy finansowej 2014-2020 oraz informować o/lub promować Fundusze Europejskie.

Celem Konkursu jest wymiana doświadczeń pomiędzy pracownikami administracji publicznej, zaangażowanymi we wdrażanie Funduszy Europejskich i promowanie dobrych praktyk w zakresie informowania społeczeństwa za pomocą przekazów audiowizualnych, o korzyściach społecznych i gospodarczych, związanych z wykorzystywaniem Funduszy Europejskich.

Identyfikacja dobrych praktyk pozwoli na podnoszenie poziomu produkcji audiowizualnych nt. Funduszy Europejskich oraz przyczyni się do dalszej profesjonalizacji działań informacyjnych i promocyjnych w tym zakresie.

Organizatorami Konkursu są Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko–Pomorskiego w Toruniu oraz Fundacja Tumult.

 

Zgłoszeń należy dokonywać przez formularz dostępny pod linkiem poniżej do dnia 19 października 2022 r., do godz. 22:00: https://forms.gle/mDeCasBbQ3Ei7Roy8

*regulamin konkursu i więcej informacji na stronach:

www.mojregion.eu

www.kujawsko-pomorskie.pl

www.energacamerimage.pl