Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Dni Otwarte Funduszy Europejskich online!

Dodane 25.08.2020 przez Leszek Nienartowicz

Dni Otwarte Funduszy Europejskich zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku odbędą się w wyjątkowej odsłonie – online!

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich? To największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce. To także część szerszej kampanii, prowadzonej przez Komisję Europejską: #europeinmyregion. Pokazujemy w niej, jak wiele projektów w całej Europie zrealizowano z unijnym wsparciem.

Weekend kulminacyjny już 25-27 września. Na stronie Link otwiera się w nowej karcie dniotwarte.eu pojawią się wirtualne spacery, warsztaty, webinaria, koncerty,  oraz wiele innych atrakcji.

Nie możesz się doczekać? Zaglądaj na dniotwate.eu już od dziś i oglądaj ciekawe materiały video. Dzięki kategoriom bez problemu znajdziesz interesujące Cię materiały.

Bądź z nami online już od dziś, a w weekend 25-27 września oglądaj programy na żywo, weź udział w quizach i wygraj atrakcyjne nagrody!

A może konkurs?

W ramach tegorocznej edycji akcji Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przygotowało dwa konkursy.

Bliżej, niż myślisz!

Czy wiesz, że Fundusze Europejskie są bliżej niż myślisz? Rozejrzyj się, nagraj krótki filmik i pokaż nam, co zmieniło się w Twojej okolicy dzięki wsparciu ze środków unijnych. Na autorów najlepszych filmików czekają nagrody: 5 000zł, 3 000 zł i 2 000 zł!

Czekamy na Twój filmik! 

Link otwiera się w nowej karcie Sprawdź szczegóły

Pokaż nam swój projekt!

Nie zapominamy także o Beneficjentach Funduszy Europejskich. Konkurs „Pokaż nam swój projekt” jest właśnie dla Was. Do wygrania kamera, aparat, a dla zwycięzcy mamy coś specjalnego – nagranie profesjonalnego filmu i szeroka promocja!

Link otwiera się w nowej karcie Sprawdź szczegóły