Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2023 – dołącz do akcji!

Dodane 05.04.2023 przez Leszek Nienartowicz

Chcesz pochwalić się swoim projektem realizowanym z Funduszy Europejskich przed całą Polską, a nawet Europą? Teraz masz na to szansę!  Dni Otwarte Funduszy Europejskich to świetna okazja, aby wypromować swój projekt i wymienić się doświadczeniami z innymi Beneficjentami. Termin na zgłoszenie został przedłużony do 14 kwietnia.

Zapraszamy beneficjentów funduszy europejskich do zgłaszania swoich projektów na kolejną edycję Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które w 2023 roku odbędą się w terminie 12-15 maja w formule stacjonarnej.

Zapraszamy do organizacji Dni Otwartych w Państwa projektach: zwiedzanie, udostępnienie bezpłatne lub ze zniżką codziennej oferty, organizacja dodatkowego wydarzenia, warsztaty, gry lub zabawy dla dzieci i ich opiekunów itp. DOFE to coroczna impreza, której głównym organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. To czas, kiedy małe i duże przedsiębiorstwa, a także instytucje z całej Polski prezentują swoje funduszowe projekty. W tym roku DOFE organizowane są już po raz 10.

Jeśli realizowałeś swoje przedsięwzięcie przy pomocy środków unijnych wypromuj się dzięki DOFE! Zapraszamy do udziału wszystkich beneficjentów, również tych, którzy na co dzień nie udostępniają swoich projektów.  Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, szpitali, zakładów produkcyjnych a nawet oczyszczalni ścieków, również ciekawi i przyciąga mieszkańców. 

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach DOFE, zostaną przedstawione na stronie: dniotwarte.eu. Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach. Beneficjenci otrzymają również pakiety materiałów promocyjnych.

Jak zgłosić wydarzenie?

Zgłoś się przez formularz na stronie dniotwarte.eu, w zależności czy wybierzesz formę stacjonarną czy online. W panelu znajdują się m.in. informacje o tym, jak prawidłowo opisać wydarzenie.
Zgłaszanie wydarzeń na DOFE jest również możliwe bez konieczności zakładania konta i logowania.

Jak wypełnić formularz? Podpowiedź znajdziesz w panelu Beneficjenta! Załóż konto i skorzystaj z poradnika.

Termin rejestracji przedłużono do 14 kwietnia 2023 r.

Pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres: l.nienartowicz@kujawsko-pomorskie.pl 

Zapraszamy do udziału!

Regulamin udziału w akcji dostępny jest na stronie Dni Otwartych Funduszy Europejskich.