Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2021!

Dodane 16.09.2021 przez Leszek Nienartowicz

W najbliższy weekend odbędzie się finał ogólnopolskiej kampanii Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz urzędów marszałkowskich w całym kraju, której celem jest pokazanie, jak wiele zmienia się w naszym kraju dzięki środkom pomocowym Unii Europejskiej. Tym razem akcja organizowana jest w formie hybrydowej, a wydarzenia będą odbywały się zarówno stacjonarnie, jak i online na www.dniotwarte.eu. Od piątku do niedzieli (17-19 września) pod tym adresem będzie można znaleźć informacje m.in. o koncertach, warsztatach i wirtualnych spacerach w ciekawe miejsca w naszym regionie i w całej Polsce.

Nasze propozycje to m.in.:

    Koncert „Podróż po Europie” w Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy (niedziela 19 września, początek godz. 15.00, transmisja także na naszym kanale Youtube)

    Koncert „W rytmie tanga” w CKK Jordanki (niedziela 19 września, początek godz. 17.00, transmisja także na kanale Youtube Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej)

    Wirtualne warsztaty „Fitness dla seniora”

    Wirtualne warsztaty „Zrób to sam dla swojego dziecka”

Dni Otwarte Funduszy Europejskich, organizowane przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z szesnastoma urzędami marszałkowskimi i instytucjami wdrażającymi fundusze europejskie w Polsce, są częścią szerszej kampanii #EUinmyregion prowadzonej przez Komisję Europejską