Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Chcesz zdobyć grę? Weź udział w naszym konkursie!

Dodane 08.11.2018 przez Marek Wiśniewski

Szanowni Państwo!

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich zapraszają do udziału w konkursach, do wygrania jest bardzo oryginalna nagroda – gra planszowa „Baw się w Fundusze!” stworzona specjalnie na potrzeby naszych konkursów.

Pierwszy z nich nosi tytuł „Selfie z funduszami”. Żeby wygrać musisz zrobić sobie zdjęcie tzw. „selfie” na tle tablicy punktu informacyjnego w dowolnym mieście w województwie. Adresy naszych punktów znajdziesz tutaj: Link otwiera się w nowej karcie https://www.mojregion.eu/rpo/punkty-informacyjne . Dodatkowo swoje zdjęcie musisz opublikować na swoim profilu na Facebooku oraz udostępnić je w wydarzeniu „Baw się w fundusze” z hasztagiem #selfiezfunduszami. Pierwszych 50 osób, które pojawią się w naszym punkcie informacyjnym w Toruniu przy Placu Teatralnym 2 (budynek Urzędu Marszałkowskiego) i pokaże swoje zdjęcie otrzyma nasza grę.

Drugi z naszych konkursów polega na zrobieniu fotografii 5 unijnych tablic informacyjnych i okazanie ich w siedzibie punktu informacyjnego w Toruniu. Przy inwestycjach, które otrzymały dofinansowanie z UE znajdują się tablice informujące o pochodzeniu środków i wysokości dofinansowania. Zrób zdjęcie 5 różnych tablic, przyjdź do punktu i odbierz grę! Pierwszych 50 osób otrzyma grę planszową.

Nasza zabawa trwa od 5 do 16 listopada 2018 r.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 56 62 18 409.