Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Akcja „Jedno okienko” – dyżur pracowników miejskich instytucji.

Dodane 09.11.2017 przez Karolina Dąbrowska

Główny Punkt Funduszy Europejskich w Toruniu zaprasza przedsiębiorców oraz osoby planujących założy działalność gospodarczą na dyżur pracowników miejskich instytucji. Akcja „Jedno okienko” to stoisko udostępnione na parterze kompleksu handlowego Toruń Plaza – wejście od ul. Broniewskiego 18 listopada br. w godzinach 9:00-15:00.

Celem organizowanego wydarzenia jest umożliwienie przedsiębiorcom założenie własnej działalności gospodarczej w jednym miejscu, bez konieczności odwiedzin wydziałów urzędu miasta oraz instytucji związanych z obsługą przedsiębiorców znajdujących się obowiązkowo na liście podmiotów koniecznych do otwarcia własnej firmy.

Przedstawiciele urzędów: UMT, IUS, ZUS, PIFE i CWB podczas wspólnego dyżuru udzielą wszelkich informacji związanych
z rozpoczęciem działalności gospodarczej i uzyskaniem dofinansowań na rozwój firmy, pomogą wypełnić i złożyć pierwsze niezbędne do tego dokumenty oraz za pomocą elektronicznego dostępu rozpoczną procedurę zakładania działalności. Dzięki temu zainteresowani odwiedzający kompleks handlowy Toruń Plaza, będą mieli możliwość swobodnego skorzystania z pomocy przedstawicieli urzędów w jednym miejscu,
bez konieczności oczekiwania w kolejkach na załatwienie swojej sprawy. Powyższe wypromuje sprawniejszą komunikację na linii przedsiębiorca – administracja publiczna oraz stworzy wizerunek miasta jako instytucji nastawionej pro-kliencko wobec mieszkańców.

Wydarzenie otwarte.