Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Spotkanie informacyjne w Toruniu dotyczące Bazy Usług Rozwojowych

Data: od 20/02/2017 10:00 do 20/02/2017 13:30
Dodane 20.02.2017 przez Karolina Dąbrowska

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Toruniu oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych.

W Bazie znajdują się oferty szkoleń, z których mogą skorzystać potencjalni klienci – firmy, które chcą przeszkolić swoich pracowników. Celem spotkania będzie zapoznanie uczestników w zasadami funkcjonowania i korzyściami Bazy Usług Rozwojowych.

Jeśli prowadzą Państwo firmę szkoleniową lub doradczą pracownik PARP-u zarejestruje ofertę Państwa firmy w Bazie, dzięki czemu będą Państwo mogli dotrzeć ze swoimi usługami do szerszego grona klientów.

Spotkanie informacyjne na temat Bazy będzie miało miejsce 20.02.2017 r. od godz. 10.00 sali Patio na I piętrze w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, natomiast rejestracja w Bazie odbywać się równolegle w sali Patio A na parterze Urzędu. Taka formuła pozwoli Państwu uzyskać wiedzę na temat Bazy jak i dokonać w niej rejestracji podczas jednej wizyty.

 

Data i miejsce spotkania

20 lutego 2017 r., godzina 10:00, Urząd Marszałkowski w Toruniu, ul. Plac Teatralny 2, sala Patio I piętro – spotkania na temat Bazy – REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

20 lutego 2017 r. Urząd Marszałkowski w Toruniu, ul. Plac Teatralny 2, sala Patio A parter – rejestracja w Bazie. Zgłoszenia chęci skorzystania z mobilnego punktu rejestracji należy dokonać niezależnie od zgłoszenia na spotkanie wysyłając e-mail na adres: mobilny_uslugirozwojowe@parp.gov.pl.

Rekrutacja na mobilny punkt rejestracji  w BUR – ZAKOŃCZONA.

 

Uczestnicy spotkania

Spotkanie skierowane będzie do podmiotów z województwa kujawsko-pomorskiego zainteresowanych uzyskaniem wpisu i świadczeniem usług za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych na rzecz przedsiębiorców.

 

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania (np. informacje o potrzebie tłumacza języka migowego czy dostosowania sali do potrzeb osób niedosłyszących).

 

Program spotkania

Link otwiera się w nowej karcie Pobierz program spotkania

Prezentacje

Link otwiera się w nowej karcie BUR-a cz. I

Link otwiera się w nowej karcie BUR-a cz. II

Link otwiera się w nowej karcie BUR-a cz. III

Link otwiera się w nowej karcie Sieć PIFE

Rekrutacja

Rekrutacja zakończona

 

Organizatorzy

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Toruniu

Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń

e-mail: ue.konsultacje@kujawsko-pomorskie.pl

tel. 56 62 18 409

oraz

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa

tel.22 432 80 80