Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Spotkanie informacyjne we Włocławku pt. „Fundusze Europejskie na termomodernizację w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych miasta Włocławek w ramach Pakietu dla Miast Średnich”

Data: od 14/11/2017 10:00 do 14/11/2017 14:00
Dodane 14.11.2017 przez Karolina Dąbrowska

Szanowni Państwo,

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie na termomodernizację w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych miasta Włocławek w ramach Pakietu dla Miast Średnich”

Przedstawione zostaną dostępne  formy wsparcia ze środków unijnych dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych na termomodernizację wielorodzinnych budynków mieszkalnych z obszaru miasta Włocławek . Powiemy o zasadach pozyskiwania środków w ramach naboru z Programu Infrastruktura i Środowisko oraz planowanych w Regionalnym Programie Operacyjnym pożyczkach.

Data i miejsce spotkania

14.11.2017 r., godz. 10:00 – Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego we Włocławku, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna 31.

 

Uczestnicy spotkania

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli spółdzielni i wspólnot  z terenu miasta Włocławek.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

Rekrutacja zakończona

Program spotkania

Link otwiera się w nowej karcie Pobierz program

Organizator

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku

ul. Bechiego 2

tel. 54 235 67 12

e-mail: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl