Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Zaproszenie na wizytę studyjną na terenie województwa Wielkopolskiego (g. Czempiń, Krzywiń i Krobia) – 8-9 czerwca 2022 r.

Dodane 26.05.2022 przez Damian Wiśniewski

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wizycie studyjnej, zaplanowanej w dniach 8-9 czerwca br. na terenie województwa Wielkopolskiego (g. Czempiń, Krzywiń i Krobia). Wizyta będzie miała charakter dwudniowy (nocleg dla uczestników zaplanowano na wizytowanym obszarze).

Cel wizyty

Wizyta studyjna ma na celu przedstawienie specyfiki rewitalizacji na obszarach miejsko-wiejskich i wiejskich regionu Wielkopolski oraz zaprezentowanie przykładów dobrych praktyk w tej dziedzinie. Zaproszenie do wzięcia udziału kierowane jest do przedstawicieli gmin wiejskich, miejsko-wiejskich oraz miast.

Program wizyty

Program przedsięwzięcia zakłada wizytę w gminach Czempiń i Krzywiń (8. czerwca) oraz Krobia (9. czerwca). W planach wizyty m.in spacery studyjne po obszarach rewitalizacji, spotkania z przedstawicielami gmin, odwiedzenie zmodernizowanych obiektów oraz przestrzeni miejskich i wiejskich.   Szczegółowy harmonogram czasowy oraz punkty programu zostanie przekazany zrekrutowanym uczestnikom w najbliższym czasie.

Koszty wizyty

Organizator zapewnia pokrycie wszystkich kosztów wizyty studyjnej (transport,wyżywienie, zakwaterowanie). Zgłoszenie uczestnictwa wiąże się z obowiązkiem wzięcia udziału (organizator nie przewiduje możliwości rezygnacji w „przeddzień wyjazdu”). Miejscem zbiórki uczestników będzie Toruń – Dworzec autobusowy PKS ul. Dąbrowskiego 8/24 – peron 12.

Formularz kontaktowy

Nabór uczestników został zakończony.

Projekt „Wsparcie gmin w przygotowaniu i koordynacji programów rewitalizacji” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.