Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x

Wydział Koordynacji RLKS

Szymański Bartosz 
Tel. 56 62 12 567
Kom. 571 293 072
b.szymanski@kujawsko-pomorskie.pl
Stanowisko: Dyrektor
Budynek B, pokój: 5
Ulica: ul. M. Skłodowskiej-Curie 73
Miejscowość: Toruń
Kiernozek Mariusz   
Tel. 602 178 094
m.kiernozek@kujawsko-pomorskie.pl
Stanowisko: Naczelnik Wydziału
Budynek B, pokój: 3
Ulica: ul. M. Skłodowskiej-Curie 73
Miejscowość: Toruń
Śmigielska Agnieszka 
Tel. 56 652 18 45
Tel. 571 293 035
a.smigielska@kujawsko-pomorskie.pl
Stanowisko: Starszy specjalista
Budynek B, pokój: 1
Ulica: ul. M. Skłodowskiej-Curie 73
Miejscowość: Toruń
Sikut Żaneta   
Kom. 571 293 035
z.sikut@kujawsko-pomorskie.pl
Stanowisko: Starszy specjalista
Budynek B, pokój: 1
Ulica: ul. M. Skłodowskiej-Curie 73
Miejscowość: Toruń
Lewandowska Agnieszka
Kom. 660 691 123 
a.lewandowska@kujawsko-pomorskie.pl
Stanowisko: Inspektor
Budynek B, pokój: 2
Ulica: ul. M. Skłodowskiej-Curie 73
Miejscowość: Toruń
Jeżewska Ewa 
Kom. 668 516 636 
e.jezewska@kujawsko-pomorskie.pl
Stanowisko: Starszy specjalista
Budynek B, pokój: 2
Ulica: ul. M. Skłodowskiej-Curie 73
Miejscowość: Toruń
Brejnak Małgorzata
Kom. 660 691 123 
m.brejnak@kujawsko-pomorskie.pl
Stanowisko: Podinspektor
Budynek B, pokój: 2
Ulica: ul. M. Skłodowskiej – Curie 73
Miejscowość: Toruń
Borkowska Joanna
Tel. 56 652 18 47
Kom. 602 306 291
j.borkowska@kujawsko-pomorskie.pl
Stanowisko: Pomoc administracyjna
Budynek B, pokój: 6
Ulica: ul. M. Skłodowskiej – Curie 73
Miejscowość: Toruń
Beyger Anna  
Kom. 56 652 18 47
a.beyger@kujawsko-pomorskie.pl
Stanowisko: Główny specjalista
Budynek B, pokój: 6
Ulica: ul. Skłodowskiej-Curie 73
Miejscowość: Toruń————————————————
Zarzycka Justyna 
Tel. 56 652 18 47
Kom. 602 306 291
j.zarzycka@kujawsko-pomorskie.pl
Stanowisko: Pomoc administracyjna
Budynek B, pokój: 6
Ulica: ul. M. Skłodowskiej-Curie 73
Miejscowość: Toruń————————————————
Zieliński Karol 
Tel. 56 652 18 47
Kom. 602 306 291
k.zielinski@kujawsko-pomorskie.pl
Stanowisko: Podinspektor
Budynek B, pokój: 6
Ulica: ul. Skłodowskiej – Curie 73
Miejscowość: Toruń———————————————-
        ———————————————