Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Zaproszenie na wizytę studyjną – rewitalizacja na obszarach miejskich

Dodane 25.10.2021 przez Damian Wiśniewski

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wizycie studyjnej, zaplanowanej w dniach 4-5 listopada br. na terenie miasta Włocławek. Wizyta będzie miała charakter dwudniowy (nocleg dla uczestników zaplanowano w na wizytowanym obszarze).

Cel wizyty

Wizyta studyjna ma na celu przedstawienie specyfiki rewitalizacji na obszarach miejskich regionu oraz zaprezentowanie przykładów dobrych praktyk w tej dziedzinie. Zaproszenie do wzięcia udziału kierowane jest do przedstawicieli gmin miejskich oraz miejsko-wiejskich, na terenie których realizowane są projekty rewitalizacyjne w części miejskiej JST.

Program wizyty

Program wizyty dostępny jest tutaj (.pdf). Szczegółowy harmonogram czasowy oraz punkty programu mogą ulec nieznacznym zmianom.

Koszty wizyty

Organizator zapewnia pokrycie wszystkich kosztów wizyty studyjnej (transport,wyżywienie, zakwaterowanie). Zgłoszenie uczestnictwa wiąże się z obowiązkiem wzięcia udziału (organizator nie przewiduje możliwości rezygnacji w „przeddzień wyjazdu”). Miejscem zbiórki uczestników będzie Toruń – Plac Teatralny 2, budynek Urzędu Marszałkowskiego WK-P.

Formularz kontaktowy

Zgłoszenia udziału wizycie można dokonać poprzez formularz kontaktowy. Umożliwia się zgłoszenie maksymalnie 2 osób z reprezentowanej instytucji.

Projekt „Wsparcie gmin w przygotowaniu i koordynacji programów rewitalizacji” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

(fot. rewitalizacja.wloclawek.eu)