Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisuZamknij x


Konkurs – wygraj 1 z 3 voucherów wycieczkowych – rozstrzygnięty

Dodane 20.11.2016 przez Karolina Dąbrowska

Vouchery wycieczkowe, każdy o wartości 3000 zł brutto, wygrały:

Pani Ewelina Wojciechowska, która jako obszar wsparcia wskazała – Odnawialne źródła energii i efektywność energetyczną: „Ceny za prąd ciągle rosną. Zapotrzebowania na energie rośnie. Tysiące ludzi każdego dnia przechadza się po chodnikach miast. Chciałabym, abym dzięki środkom UE ludzie produkowali prąd przy okazji wykonywania kroków. Niemożliwe? W Londynie wkrótce tak się stanie. Dzięki takim rozwiązaniom można pokryć koszty np. oświetlenia ulic lub budynków. Takie czujniki magazynujące energię mogłyby też powstać na ulicach, po których jeżdżą samochody.”


Pani Agnieszka Bożek, która jako obszar wsparcia wskazała – Zrównoważoną mobilność miejską: „W ramach tego obszaru wsparcia pieniądze przeznaczyłabym na premie dla osób dojeżdżających do pracy na rowerze. Każdy przejechany na rowerze kilometr przekładałby się na konkretną gotówkę. Byłaby to korzyść dla: regionu (miasta) – mniejsze korki na drogach, środowiska – mniejsza emisja spalin, a także hałasu, pracowników –  aktywność fizyczna poprawiająca samopoczucie i zwiększające zadowolenie, pracodawców – zdrowy i zadowolony pracownik to dobry pracownik.”


Pani Agnieszka Nowakowska, która jako obszar wsparcia wskazała  – Zdrowie: „Edukacja wśród osób odpowiedzialnych za żywienie zbiorowe w przedszkolach i szkołach. Edukacja teoretyczna- pojęcia dotyczące żywności wysokoprzetworzonej i żywności naturalnej. Edukacja praktyczna – sposoby przyrządzania posiłków opartych na sezonowych warzywach, owocach, roślinach strączkowych, kaszach. Cel: nabycie „narzędzia” w postaci praktycznej wiedzy dotyczącej przygotowywania posiłków bez użycia produktów wysokoprzetworzonych. Cel długoterminowy: zdrowie dzieci.”


Paniom serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy udanej podróży!

Dziękujemy wszystkim osobom za udział w konkursie.