Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Otwórz swój projekt, pokaż się światu

Zapraszamy beneficjentów projektów dofinansowanych ze środków unijnych do udziału w III edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.  Aby wziąć w niej udział, wystarczy „otworzyć” swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 12 do 15 maja 2016 r.

Przedsięwzięcia i inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich poprawiają jakość życia nas wszystkich. Ważne jest zatem pokazanie osiągnięć i efektów tych działań w naszym województwie.

 

Uczestnicy

W akcji może wziąć udział każdy projektodawca, który skorzystał z funduszy europejskich i ma ciekawy pomysł na pokazanie swego projektu szerokiej publiczności. Sposoby prezentacji mogą być bardzo różne – od zwiedzania miejsc na co dzień niedostępnych, przez bezpłatne po zniżkowe korzystanie z usług świadczonych w ramach projektu. Liczy się każda forma działania, która pozwoli na zaangażowanie i przyciągnięcie odwiedzających. Mogą to być m.in. pokazy naukowe, warsztaty, zmagania sportowe, konkursy, zabawy, gry miejskie czy pikniki. Katalog form aktywności jest otwarty i zależy jedynie od pomysłowości organizatorów.

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia można już składać za pośrednictwem elektronicznego formularza na stronie akcji www.dniotwarte.eu. Tam też znajdą się informacje o każdym projekcie, wraz z opisem atrakcji oferowanych przez beneficjentów, godzinami otwarcia i mapką dojazdu. Termin nadsyłania propozycji upływa 22 kwietnia 2016 r.

 

III edycja Dni Otwartych

Poprzednia edycja „Dni Otwartych…” spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. W czasie trwania akcji odbyło się blisko 1000 wydarzeń, w których wzięło udział około 200 000 uczestników odwiedzających projekty.

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w przygotowanych przez Państwa atrakcjach zachęcać będzie ogólnopolska kampania promocyjna, w ramach której przewidziano m.in. relacje z niektórych wydarzeń. Ponadto najciekawsze wydarzenia związane z Dniami Otwartymi będą miały szansę znaleźć się na międzynarodowej mapie z atrakcjami prowadzonej przez Komisję Europejską.

 

Materiały promocyjne

Akcja posiada swój logotyp, a na stronie www.dniotwarte.eu udostępnimy szablony materiałów promocyjnych, które będą Państwo mogli wykorzystać podczas organizacji Dni Otwartych w swoim projekcie. Dodatkowo, w tym roku, zaplanowaliśmy przekazanie Państwu pakietów materiałów promocyjnych, które będzie można wykorzystać podczas organizacji wydarzenia.

 

Organizatorzy

Koordynatorem akcji jest Ministerstwo Rozwoju, we współpracy z Urzędami Marszałkowskimi, przy zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce. Przede wszystkim jednak liczymy na udział realizujących projekty, bez których taka akcja w ogóle nie byłaby możliwa.

 

Kontakt

Wszelkie pytania lub wątpliwości związane z udziałem w akcji można przesyłać na adres l.nienartowicz@kujawsko-pomorskie.pl.

Wróć