Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisu    Zamknij x

Najciekawsze projekty pokażą w telewizji

Ruszył plebiscyt Ministerstwa Rozwoju i Telewizji Polskiej na najciekawsze projekty biorące udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. Zwycięzcy zostaną wybrani spośród wszystkich atrakcji zgłoszonych do 15 kwietnia. Nagrodą dla najlepszych propozycji jest ich prezentacja w Telewizji Polskiej.

Najlepszych 10 atrakcji odwiedzi ekipa Telewizji Polskiej. Zostaną one pokazane w maju na antenach TVP 2 oraz TVP 3 w felietonach lub relacjach na żywo.

 

Kryteria wyboru

Przy wyborze najlepszych propozycji będą brane pod uwagę m.in.:
• oryginalność i niepowtarzalność atrakcji,
• czas trwania (premiujemy atrakcje, z których będzie można skorzystać przez cały czas trwania akcji DOFE, czyli 12 – 15 maja),
• bezpłatne wejście lub ewentualnie atrakcyjna zniżka.

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to akcja przybliżająca mieszkańcom Polski zmiany, które zaszły w kraju dzięki funduszom europejskim. W akcji może wziąć udział każdy projektodawca, który skorzystał z funduszy europejskich i ma ciekawy pomysł na pokazanie swego projektu szerokiej publiczności. Sposoby prezentacji mogą być bardzo różne – od zwiedzania miejsc na co dzień niedostępnych, przez bezpłatne po zniżkowe korzystanie z usług świadczonych w ramach projektu. Regulamin akcji i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.dniotwarte.eu.  

Wróć