Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisu    Zamknij x

Konkurs Spotów Reklamowych „Fundusze europejskie w kadrze” rozstrzygnięty

Cel konkursu

Pozytywne zmiany zachodzące w naszym kraju dzięki funduszom unijnym nie zawsze są widoczne dla osób, które z nich korzystają. Dzięki Konkursowi Spotów Reklamowych  „Fundusze Europejskie w Kadrze” nagradzane są dobre praktyki w dziedzinie zwiększania społecznej świadomości na temat unijnego wsparcia.

Tegoroczny konkurs po raz kolejny odbył się w ramach Międzynarodowego Festiwalu sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE. Była to już jego szósta odsłona. Celem konkursu było nie tylko nagrodzenie najlepszych spotów reklamowych, ale również wymiana doświadczeń przez osoby zajmujące się promocją funduszy unijnych. Reprezentanci instytucji biorących udział w konkursie, a także wszyscy chętni, mieli też okazję do udziału w prezentacjach dotyczących nowych narzędzi komunikacji, storytellingu w reklamie oraz warsztatach kreatywności.

 

Skład jury

W jury tegorocznego konkursu zasiadali:

  • Piotr Bucki  - coach, badacz marketingu, pisarz
  • Jacek Kotarbiński – specjalista ds. marketingu, szkoleniowiec, pisarz
  • Jan Majle - dyrektor kreatywny agencji Ogilvy & Mather, copywriter

 

Laureaci

Oceniono 10 krótkich filmów zgłoszonych przez instytucje zaangażowane w zarządzanie i wdrażanie Funduszy Europejskich w Polsce.  Główną nagrodę przyznano Województwu Lubuskiemu za spot „Lubuskie-zatrzymaj słońce!”.

 

Organizatorzy

Konkurs zorganizował Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego wspólnie z Fundacją Tumult. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

 

Wróć