Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisu    Zamknij x

Konkurs Spotów Reklamowych "Fundusze europejskie w kadrze 2018" rozstrzygnięty

przez Leszek Nienartowicz

Pozytywne zmiany zachodzące w naszym kraju dzięki funduszom unijnym nie zawsze są widoczne dla osób, które z nich korzystają. Dzięki Konkursowi Spotów Reklamowych  „Fundusze Europejskie w Kadrze” nagradzane są dobre praktyki w dziedzinie zwiększania społecznej świadomości na temat unijnego wsparcia. Tegoroczny konkurs po raz kolejny odbył się w ramach Międzynarodowego Festiwalu sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE. Była to już 9. edycja tego wydarzenia.

W jury tegorocznego konkursu zasiadali:

  • JAN MAJLE - dyrektor kreatywny, copywriter;
  • ARKADIUSZ TOMIAK, PSC - autor zdjęć filmowych;
  • MARCIN KUCHNO i ROBERT TARNOWSKI, czyli PR BEZ KRAWATÓW - specjaliści Public Relations;

Najlepszym krótkim filmem promującym fundusze unijne okazał się zrealizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego spot "Zmieniamy Podkarpackie z Funduszami Europejskimi -  dołącz do bohaterów lokalnych zmian. Katarzyna Być – Pracownia Ceramiki i Rękodzieła Być". Jury postanowiło wyróżnić także spot "Województwo Kujawsko-Pomorskie mecenasem kultury w regionie", zrealizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zwycięski film można zobaczyć tutaj, zaś wyróżniony tutaj.

Organizatorami Konkursu są Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko–Pomorskiego w Toruniu oraz Fundacja Tumult.

 

Wróć